Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miket kell vinnem ahhoz, hogy...

Miket kell vinnem ahhoz, hogy kiderítsem, hogy kapok-e hitelt?

Figyelt kérdés

Nem szeretném itt a magán életemet kiteregetni... Lakás vételhez kellene egy kis pénz még.

Miket kell magammal vigyek? Sosem intéztem még ilyet és nincs is olyan ismerősöm akitől ezt megkérdezzem.


ápr. 24. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
hova...?
ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

1-es nyilván a pékhez, nagyon vicces vagy. Sok időd lehet, ilyeneket beböfögni.


Kérdező, általában amikor időpontot kérsz egy bankba hitelfelvételhez, akkor már ott kiírják vagy a megerősítő e-mailben részletezik, hogy milyen dokumentumokat hozz magaddal.

Megteheted, hogy ha épp útba esik, bemész egy bankba és megkérdezed mindezt.

Úgysem fog minden egyszerre menni, mert a bankoknak van egy saját "munkáltatói igazolás" formanyomtatványuk, amit még ki kell tölteni és visszaküldeni/visszavinni.

ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előbírálatot lehet kérni bármelyik banktól, ami teljesen díjmentes:

- Igazolod az önerő meglétét

- Munkáltatói igazolást viszel (nekem elfogadták, amit a munkahely kiállított)

- Személyi igazolvány, lakcímkártya

- Milyen értékű ingatlanról lenne szó, ehhez kb. mennyi hitelre lesz szükség? Ezt előzetesen megadod a bankban.

Az adott bank honlapján is rengeteg információ fent van, amit érdemes átolvasni. Vannak akár kalkulátorok is, ezeket is meg lehet nézni, számolni.

ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
pékhez minek papír? adnak zacskót
ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
4. Haha, annyira tudtam, hogy te vagy a privátban cifrázó szánalmas munkanélküli :D :D Tudom, hogy fáj, nyilván még az általánost se jártad ki, tehát további jó szórakozást kívánok itt még jó sokáig a gyakorin, remélem abszolút kielégítő számodra :D
ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!