Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hülyének néznek interjúnál...

Hülyének néznek interjúnál hogy nem tudom mire jelentkezek, de pont azért mentem hogy ezt kiderítsem?

Figyelt kérdés

Diákmunkás interjúra mentem (gazdasági) fogalmam sincs milyen munkalehetőségeket kínálnak a cégek, csak azt, hogy milyen területen. Van értékesítés, logisztika, penzügy stb. Kérdezgettek, én meg nem tudtam rá válaszolni és még én voltam hülyének nézve mert nem vagyok tisztában a dolgokkal laikusként.

Adminisztrációra mennék, egyszerű irodai munkát keresek. A lényeg, hogy nem szeretnék túlságosan fejlődni ebben, ezért olyan monoton munkát keresek ami nem sokszínű, minimálisan kell emberekkel foglalkozni, "elvonulhatok" és szépen magamnak csinálom a betanult adatkezelést.


Most akkor ha legközelebb megkérdik, akkor pontosan mi ennek a megnevezése?


2021. máj. 25. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Adatrogzito a neve, de itt is lesz fonokod meg esetleg nehany masik kollega akikkel neha beszelni kell. Az meg alapveto dolog hogy amikor elmesz egy interjunak akkor utananezel valamennyire a cegnek es a pozicionak.
2021. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Minimálisan persze, én csak ilyen ügyfélkörbe nem akarok belefolyni (lámpalázas vagyok)

Utánajártam, egyszerű irodai adminisztráció. Ez alapján szerinted?? :D

2021. máj. 25. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!