Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tanácsra lenne szükségem hogy...

Tanácsra lenne szükségem hogy a héten szükségem lenne sürgősen 20 ezer forintra, de ötletem sincs hogy szerezzek. Kérni nem tudok senkitől, és diák vagyok tehát bármilyen banki kölcsön ki van csukva. Bármi ötlete valakinek?

Figyelt kérdés

máj. 13. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Keress egy beugrós munkát az interneten.Vagy írd ki különféle csoportokba,hogy sürgős munkát keresek azonnali kérdéssel.Nyáron vállalj munkát akárhol,pl.a nyaraló helyeken biztos akad diák munka.Én amikor egyetemista voltam részmunkaidőben dolgoztam egy idősek otthonában.Tedd félre a pénzed,de úgy,hogy amennyit költeni szeretnél magadra egy hónapban annyiból gazdálkodj és, kitudsz jönni abból a pénzből hidd el nekem.
máj. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Amennyit tudatosan félreraksz annyi plusz pénzösszeged lesz a következő hónapban.Például tegyük fel,hogy egyetemi kollégiumban laksz annak az ára ötvenezer forint/hónap van százötvenezer forintod minden hónapban.Százezer forintból akarsz gazdálkodni ki tudsz jönni ebből egy hónapban,ha ügyes vagy.Egy év alatt tudtál spórolni 600.000 forintot.
máj. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!