Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Seg!tsetek kérlek! Csináltam...

Seg!tsetek kérlek! Csináltam 2 bitcoin számlát. Az egyikre tettem is pénzt. Hogy tudom a másikba ezt átutalni/ áttenni?

Figyelt kérdés

Most tanulom a bitcoin működését és ez amolyan gyakorlás féle lenne.

Viszont teljesen elakadtam.

Valalki kérem írja már le lépésről lépésre, hogy mit tegyek.


Köszönöm!


máj. 13. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Miert nem tesztnet coinokkal szorakozol? Banyaszol par coint, vagy fauceten koldulsz, elkuldod egy walletea ami enged tesztnetet pld bongeszobol metamaszk... Semmi ertelme a valos halozatot hasznalni probalgatas keppen, bar na, igy legalabb megtudod milyen draga hacsak nem magadnak allitod a feet
máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

"bitcoin számla"


Szerintem itt valami erős fogalmi zavar van.

máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. Nem tudtam, hogy van ilyen.

Gondoltam ez a pár 100 vagy ezer Ft tanuló pénz lesz.


2.

Nem értem, hogy ez a válasz, hogy segít nekem. Fejtsd ki kérlek!

máj. 13. 16:24
 4/17 anonim ***** válasza:

Te fejtsd ki hogy mi az a "bitcoin számla" vagy egyáltalán hol van ez? milyen szolgáltatóról beszélünk egyáltalán?


Valamelyik kripto exchange-en lévő fiat számlára töltöttél fel fiat pénzt, és ezt szeretnéd vissza kiutalni magadnak? Vagy vásároltál kriptót is?

máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Draga tanulopenz ha csak egy tranzakciot hajtasz vegre vele egy olyan walletba amit nem iranyitasz ...
máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A www.bitaddress.org oldalon csináltam 2 bitcoin számlát.

Mind a kettőt ki is nyomtattam.

Az egyikre utaltam is pénzt. Vagyis beírtam a címet egy honlapnál és utaltam pénzt kártyáról.

Ha a www.blockchain.com/explorer vagy a [link] oldalon beírom a címet, akkor látom is, hogy van rajta bitcoin.

Most az lenne a "feladatom", hogy ezt átküldjem a másik címre.


És kapásból itt el is akadtam.

máj. 13. 16:55
 7/17 anonim ***** válasza:
"Spend your bitcoins by going to blockchain.info and sweep the full balance of your private key into your account at their website. You can also spend your funds by downloading one of the popular bitcoin p2p clients and importing your private key to the p2p client wallet. Keep in mind when you import your single key to a bitcoin p2p client and spend funds your key will be bundled with other private keys in the p2p client wallet. When you perform a transaction your change will be sent to another bitcoin address within the p2p client wallet. You must then backup the p2p client wallet and keep it safe as your remaining bitcoins will be stored there. Satoshi advised that one should never delete a wallet."
máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi ertelme kuldozgetni jobbra balra a coinokat?
máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Tanulás.

Hogy küldjek majd a barátomnak?

Vagy ha venni akarok valamit, akkor honnan fogom tudni, hogy hogyan kell?

máj. 14. 00:48
 10/17 anonim ***** válasza:
Konnyebb ha normalis tozsdere regizel, es onnan kuldod jobbra balra
máj. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!