Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 110e Ft plusz...

Havi nettó 110e Ft plusz fizetésért ingáznál ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

- 230 km távolság, hétvégente autóznál haza

- teljes utiköltséget nem fizetik, csak 9 Ft/km-t

- a szállás viszont biztosított

- helyi közlekedés biztosított

- a munka érdekes, van benne fejlődési lehetőség mind szakmailag, mind anyagilag

- most nettó 260-at kapok, a másik helyen lenne 370.


Saját családom még nincs. Hitelem, albérletem nincs. A 260-ból hó végére nem nyomorogva pont kijövök, de megtakarítani nincs igazán lehetőségem. 370-ből több lenne a költség az utazás miatt, de mégis megmaradna a bő fele. Ami még kérdés az üzemanyagárak májustól. Ha kilőnek 800-1000Ft/literre, akkor már pár tízezer forint miatt én is azt mondanám, hogy nem éri meg. De nekem most kell döntést hoznom.


2022. márc. 28. 09:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben igen. Aztán, ha hosszú távon megérné, akkor letelepednék ott.
2022. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%

Havi nettó 110 ezer Ft-ért még el sem vállalnék semmit.

Bejárni meg semmi esetre sem, ennél több lenne az utazási költség, emellett sok idö és fáradtság

2022. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

"Hitelem, albérletem nincs"


"A 260-ból hó végére nem nyomorogva pont kijövök"


Valamit nagyon rosszul csinálsz. Első körben itt kellene szétnézni.

2022. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Az havi 2000 km, amiért 18000 Ft térítést kapnál, ami gyk a kocsi amortizációra sem éleg.

500as benzinnel a(választások után több lesz...) és 7 literes fogyasztással számolva ez 70.000 forint plusz költség. Tehát legjobb esetben plusz 40e forint a bér...


Kérdés amúgy van e hol laknod, szívesen laknal e máshol és milyen minőségű szalllast biztosít a munkaado.

2022. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem ingáznék. Hanem ott keresnék albérletet, ahol van ez a jobb munka.
2022. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Nincs családod, tehát kb. azt csinálsz, amit akarsz. Minek ingázol? Minek mászkálsz hétvégente vissza oda, ahol most laksz? Nem ingáznék, odaköltöznék az adott városba.
2022. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Havi 2000 km, dízel autóm van. 6 literes fogyasztással (bőven felfelé kerekítettem) és a jelenlegi 480-as árral az 39.600Ft havonta, levonva a 9Ft/km-t.

Pontos amortizációval nem számoltam, ez igaz. Inkább ezt a 39.600-at kerekítettem fel havi 50-55e környékére. Az autóm egyébként sem garázsban állna használatlanul. Olajat akkor is kell cserélni ha keveset megyek. A gumi állásban is öregszik. Adó, biztosítás nem függ a futástól.

A szállás bérlet lakásban történne, amit 100%-ig fizetnek meghatározott keretösszegig, ha másik városban van az állandó lakóhelyem. Ha állandóra odaköltözök, akkor nyilván nem. A keretösszeg nem enged meg egy luxusvillát, de egy külvárosi panel belefér.

2022. márc. 28. 11:10
 8/17 A kérdező kommentje:
#6, ezzel nem azt akartam írni, hogy senkim egy hozzátartozóm nincs a világon. Hanem hogy saját gyerekem még nincs.
2022. márc. 28. 11:12
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
8: oké, de szülőkhöz azért gondolom felnőttként nem mész haza minden egyes hétvégére.
2022. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az amortizáció egy sokkal nagyobb költség, mint amivel szamolsz. Illetve mint mondtam a 480as gázolajat nyugodtan felejtsd el április végétől...
2022. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!