Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy ismerősömnek, aki...

Ha egy ismerősömnek, aki utalna nekem nincs bankkártyája, bemehet az OTP-hez (mert én ott vagyok), megadja a számlaszámom, és készpénzben feladhatja ott a számlámra a pénzt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bemegy és befizeti a bankszámládra.
2010. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Más bankhoz is bemehet, de ott már további költséget számolnak fel.
2010. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Utaláshoz nem bankkártya kell, hanem bankszámla. De nyugodtan befizetheti a számládra kp-ben is, de ez nem átutalás.
2010. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
pénztári befizetést csinálhat ;)
2010. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Befizetést csak olyan bankban csinálhat, amilyen a számlavezető bank. Azaz OTPs számlára csak OTPben , KHsra csak KHban fizethet be.

Csak utalni lehet különböző bankok között.

Ha neked OTPs számlád van, bármelyik OTPbe bemehet és ott befizeti a számládra a pénzt. De nem teheti meg nem OTPben.

2010. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!