Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy 3.5 milliós lakás hitel...

Egy 3.5 milliós lakás hitel esetén?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ez az összeg k.b. most 4.7 millió tartozást jelent. Ha most bele tennék 3 millót akkor mi lenne a helyzet?. Mert annyi nincsen , hogy az egészet ki fizessem és ltp.-s a hitel 2008-ban vettem fel. Azt hiszem az ltp 4 évre szól. Már nem emlékszem pontosan. Meg lehet oldani ezt valahogyan? Van rá mód a bank felöl. A futamidőt meghagynám az ,15 év. A maradékot így fizetném, az én elgondolásom szerint.
2010. nov. 13. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megvárnám,hogy a fundamenta lejárjon. Addig meg tedd be a pénzed valahova kamatozni. 2 év mire lejár a fundamenta, azt várd meg és a maradékot meg fizesd ki akkor. Most elég sokat bunkál rajta.
2010. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben teljesen másképp gondolkodnék. Az LTP-met nagyon is megnézném, hogy hány éves és mennyi a szerződéses összeg. Elméletileg a Te pénzed egy kis ügyeskedéssel akár le is tudná fedni a teljes hiteltartozást és nem kellene 15 évig fizetgetni a vég nélküli kamatokat és nem kellene kiszolgáltatva lenni a devizakockázatnak sem. Ha érdekel, mit ajánlanék, írj privátban, szívesen elmondom, hogyan tusz a legbiztosabban kiszállni ebből a hitelből.
2010. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!