Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen költségei vannak egy...

Milyen költségei vannak egy OTP Junior számla használatának, fenntartásának - a bankkártya éves díjának kivételével-?

Figyelt kérdés

Most szeretnék nyitni egy bankszámlát(bankkártyával együtt) a fiamnak, és az OTP Junior(18-24) számlájára gondoltam. Nemrég talált munkahelyet és onnan kapná a fizetését a bankszámlára. Ahogy olvastam az OTP Junior honlapján és a "bankszámlák költségei" táblázatban, a számla maga, ill. fenntartása nem kerülne semmibe, csak a bankkártyáért kellene fizetni 990Ft-ot(Sajátkártya), az éves díja pedig 2000Ft-lenne.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy a kártyán felül kellene-e egyéb költségeket fizetnem akár havi, akár éves szinten?

(Elsősorban olyan emberek válaszát várom, akiknek van ilyen bankszámlája, tehát tudják, hogy vonnak-e le kezelési költséget akkor is, ha nincs a számlán az adott hónapban mozgás, vagy nem.)

Válaszotokat előre is köszönöm.


2010. nov. 18. 20:37
 1/2 Horváth Márk_24 ***** válasza:

Üdv!

Nekem van ilyen számlám ,de nagyon utálom.Igen nincs havidíja csak ha sms szolgáltatást kérsz.Van másik számlám a CIB Banknál ami a legjobb 26 év alatt.1 sokkal olcsóbb és sokkal rendesebbek.Alapból az otps számlánál a kp felvétel 550,-tól kezdődik míg a cibnél 2x ingyen lehet felvenni minden hónapban utána 150-és 350,-

Cib Kultiprogram is van ahol minden hónapban más más rendezvényre lehet teljesen ingyen belépőket koncertre,múzeumokba jegyet igényelni.Cibnél éves díj is csak 490,- Gyorsak ,korrektek ,megbízhatóak.Én őket ajánlanám inkább.Főleg azért mivel azért pályakezdők csak nem mind1 ,hogy milyen hülyeségre nyúl le a bank pénzt.Akkor amit megspórol a cibnél akár a betét számlájára is betehet ami magas kamatot add.

2010. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg az Erste Szemeszter számla csomagot ajánlom. 25 éves korig ingyenes a számla, 2 KP felvét ingyenes, minden más 50 Ft. Ha nincs Erste ATM a közelben, bármelyik postán tudsz felvenni minimális pluszért pénzt. A bankszámla kivonatot email címre küldik el, mely kinyomtatva ugyanúgy hivatalos dokumentumnak számít. Mivel nincs havidíj,így ha nincs mozgás a számládon semmilyen költség nem merül fel. A bankkártya éves költsége is nem nagy összeg, első évben elengedik/vagy 50%át vonja csak attól függ mikor kötsz szerződést. A számla kombinálható a Szupershop programmal így minden pont ért dupla pont jár. Érdemes meggondolni:)
2010. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!