Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya vagy számla visszav...

Bankkártya vagy számla visszavonása?

Figyelt kérdés
Csináltattam 2 hónapja egy bankkártyát a postánál és minden hónapban levonnak 220ft-ot de, és mivel nem nagyon kapok már pénzt rá igy nem szeretném hogy legyen visszaszeretném vonatni velük mert már minuszban vagyok mivel nincs rajta pénz...Ez hogy lehetséges?
2011. aug. 11. 06:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A bankkártyának csak éves egyszeri dija van, viszont a számlának havi dija akkor is van ha semmi forgalom nincs rajta. Érdemes megszüntetni a számládat ha nem használod. Bármikor nyithatsz újat ha szükség van rá.
2011. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MEgszüntetésnek is van díja úgy tudom.
2011. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb ha megszünteti, ha előrelátható időn belül nincs rá szüksége.

Menj be a postára (ha ott csináltattad) és kérd a számla megszüntetését.

2011. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2011. aug. 11. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak bankok ahol ingyenes a számlavezetés (és még sok más minden) ha állandó fizetésed utalódik rá (pláne ha ez soknak számít)


Vannak olyan elektronikus számlák is amikre lehet utalni, ingyenesek és interneten is használhatóak.


Persze ha valamit nem használsz azért nem kell fizetni az a legjobb :) A megszüntetés feltétele, hogy nulla legyen az egyenleg azaz most a párzsáz forintot be kell majd fizetned a megszüntetéshez. Ez a szolgáltatás díja, hogy használhattad volna.

2011. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. aug. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!