Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi személyi kölcsön...

Mennyi személyi kölcsön vehető fel nettó 70. 000 Ft-os bejelentett fizetésnél?

Figyelt kérdés
Valójában nem ennyit keresek, kétszer ennyit, csak a jó magyar szokás szerint a bunkó vállalkozó ennyire jelent be, arra tesz nagy ívben, hogy ez mekkora hátrány pl hitelfelvételkor is. Úgy 2 millió Ft-ra volna szükségem. Mit tudok tenni, hogy ennyit megkapjak? Hitelem már van, szintén személyi kölcsön, azt rendesen fizetem. Azt még akkor vettem fel, amikor egy másik munkahelyen voltam, ahol rendesen be voltam jelentve. Ingatlan fedezet nincs a nevemen, sem értékes autó. Van-e valami jó ötletetek erre a problémára? Esetleg lehet-e trükközni a jövedelemigazolással? Vagy ha nem, mi lehet a megoldás? Kezesek? Köszi az infókat előre is.
2010. nov. 28. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért akarsz még egyszer hitelt felvenni? Nem félsz az adósságspiráltól?
2010. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fogsz hitelt kapni. Trükközni pedig nem nagyon lehet,

mert vam bank,amelyik ellenőrzi a keresetet az Apehnál. 2 millióhoz elég magas jövedelem kellen különben is,ha nincs más fedezet.

2010. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajna ez a JÓ MAGYAR szokás!!


Hitelből-hitelbe, de miért? Azt a pénzt amit most kifizetsz hitelre azt meg is takaríthattad volna!

Tedd félre,kösd le amit tudsz ne a hitelekre támaszkodj!

Nem fogsz hitelt kapni

2010. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!