Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy utcai akármilyen ATM...

Gyuribacsika kérdése:

Egy utcai akármilyen ATM automata vagy mi az abból lehet kivenni pénzt és mindegy hogy én milyen banknál vagyok számlailag vagy egy -egy automata csak adott bankhoz tartózó kártyát fogad el vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá ezért érdekelne a dolog mivel még teljesen új nekem.
2010. nov. 28. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetes minden automata elfogadja a másik bankok kártyáit is (tehát tudsz levenni pénzt), de általában ezért jó pár száz forintos költséget számolnak fel Neked, ezért inkább az a legegyszerűbb, ha annál az ATM-nél veszel fel pénzt, amelyik annak a banknak a tulajdona, amelyik a számládat vezeti.
2010. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h mind 1 csak ha pl erste automatából veszel fel pénzt de te unicredites vagy akkor tőbbet fognak lefogni a kezelésért.
2010. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megelőztél első :)
2010. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
További kérdésem az volna hogyan is kell használni egy ilyen automatát?Azok válaszát várom, akinek van hozzám most türelme és szájbarágósan letudná írni, ugyanis most akarok életemben először használni ilyen automatát és abszolút buta vagyok hozzá.Szóval lépésről lépésre kellene.Köszönöm
2010. dec. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!