Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online bank, vagy internet bank?

Online bank, vagy internet bank?

Figyelt kérdés

Egy megbízható, könnyen kezelhető online bankot keresek. Naponta többször is kell utalnom éjszaka is....

Köszi előre is!


2011. jún. 6. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

A megbízhatóságot nem tudom mire éred. De, ha normálisan kitöltöd az elektronikus megbízást az akkor elmegy amikorra dátumozod. Hétvégén bankon belül is. Ha netán valamit hibázol a kitöltéskor azt az utalás előtt, miután megpróbáltad jóváhagyni, azonnal jelzi. Eddig 3 netbankot próbáltam, BB, Erste, Unicredit. Mindegyik jól működött. A jóváhagyás után pár másodpercre jött biztonsági kód, amelyiknél kellett sms-ben és ment az utalás.

Ha leállás van, frissítés vagy szerver dolog, azt korrekten jelzik. Eddig amivel találkoztam max. 30 perc volt.

2011. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!