Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fizethetek a boltban a férjem...

Fizethetek a boltban a férjem bankkártyájával?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol nézik meg a kártyát, de az esetek 99%-ában igen, szóval igen hamar fel fog tűnni nekik, hogy te nő vagy, a kártya meg férfi nevére szól. Nem fogják elfogadni, sőt ha nem tudod igazolni magad, akkor könnyen meglehet, hogy rendőrt hívnak ha gyanítják, hogy lopott a kártya.
2010. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, a pénztárost kirúgják, ha kiderül, hogy megengedte. Ezt pedig nem szeretné senki kockáztatni.

Én jártam úgy, hogy a tescoban fizetni akartam a párom kártyájával, mondta a pénztáros, hogy nem fogadhatja el, de megmutatta, hol van automata és onnan felvettem pénzt, azzal nem volt semmi gond.

Inkább úgy csináld, hogy előre veszel fel pénzt és azzal vásárolsz. Vagy csináltassatok társkártyát.

2010. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen fizetek a párom kártyájával, 10-ből 1-szer szólnak, hogy nem kéne.. ilyenkor csodálkozó arccal morfondírozok, hogy már megint rosszat hoztam el, és fizetek kp-val..
2010. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mert nem írhatod alá a bizonylatot a férjed helyett. Ha chipes megpróbálhatod, akkor tudnod kell a pin kódját és a kártyanévnél még akkor is kiszúrhatják, hogy más használja.
2010. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!