Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes a devizahitel összegén...

Érdemes a devizahitel összegének 2 éves csökkentését kérni?

Figyelt kérdés
Elég magas már a törlesztőnk, bár még bírjuk, csak másra nem nagyon jut, mert 60 ezret fizetünk a 35 helyett. Nagyon pórul járnánk a csökkentéssel és jelentősen megemelné a későbbi törlesztőt? Merjünk belevágni a 2 év "gondtalanabb" időszakba? /Most várjuk 2. gyemekünket :) (Annyit tudok, h a csökkentés díjait hozzácsapnák a 25 év múlva lejáró hitelhez, mert azt nem tudnánk kifizetni). Futamidőt pedig nem akarunk növelni!
2011. jan. 2. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ilyenkor nyitok egy excel táblát és számolok átt minden lehetséges verziót. Hogy mennyi a várható bevétel mennyit vissz el az új jövevény. 2 év múlva mire számíthatók, hogy mi lesz jobb stb.


És így a végén lesz egy szép táblázat, aminél már csak szimpla matek, hogy mi éri meg és mi nem.

2011. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kértem, csak nem adta meg a bank. 65 ezret fizetek én is.
2011. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!