Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Unokanővérem küldött haza dán...

Unokanővérem küldött haza dán koronát, azt mondta bankban váltsam be, mert ott többet kapok érte. Ezt hogy kell? Besétálok és mondom, hogy pénzt szeretnék beváltani? 18 vagyok, gondolom lehet már. Bocsi, de nem csináltam még soha ilyet.

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak besétálsz és beváltod. De előtte nézd meg hol mennyiért váltják, mert elég nagy különbségek lehetnek.
2009. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed a bankban vagy annak a honlapján az árfolyamot akkor a valuta vételi árfolyamot nézd! Amelyik bankban magasabb az lesz neked a jó.
2009. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem mindig a bank adja a legjobb árfolyamot, de azért ne valami aluljárós kis pénzváltóba menj szerintem.


(Második voltam)

2009. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

régen! az otp automatikusan nyitott devizaszámlát, és csak arra volt hajlandó utalni

erre kérdezz rá!

2009. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm szépen a válaszokat.
2009. febr. 3. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell számla a valuta váltáshoz! Ez hülyeség!
2009. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én minden hónapban váltok be valutát, és csak besétálok. :D Ha 300.000 Ft felett lesz a kifizetésed, akkor leigazoltatnak, törvény írja elő, a pénzmosás miatt.
2009. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

300.000 Ft felett? Szép is lett volna :D

Kevesebb volt sokkal, de tényleg csak bementem beváltották és kaptam valami bizonylatot, meg a személyim, lakcímkártyám kellett.

Köszi mindenkinek a segítséget.

2009. febr. 9. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!