Felkerülök a BAR-ra?

Figyelt kérdés
Még tavaly év elején kölcsönt vettem fel a Providenttől. Eddig nagyjából rendben fizettem nekik, de most nem tudok fizetni, mert ha fizetnék, éhenhalnék. Ez komoly, nagy sz..ban vagyok. Még 37e forint van a hitelemből, heti 4e forinttal kellene fizetnem, ami havi 16e ft minimum. Én kb ennyiből élek a számlák kifizetése után. Mi lesz velem ezek után, mit tudnak kezdeni velem?
2009. febr. 3. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Mivel a tőkét kifizetted a kamat hatalmas igy kérelmezheted hogy a maradék minimális összeget alacsonyabb részletben fizesd.Én legszivessebben a Providentet tiltanám le a pénzügyi szolgáltatásoknál.Ami kamatot kérnek ott van az uzsora kamatnál.Az mondjuk tetszik mikor reklámozzák 2-3 hetente változnak a családok,ilyenkor mindig az jut az eszembe hogy az elözö biztos eladosodott. :))
2009. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Csak a mindenkori minimálbért meghaladó, legalább 90 napos tartozás után kerülhetsz adóslistára.
2009. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mivel kicsi az összeg, csak 90 nap után kerülhetsz fel a KHR-re. Szerintem hívd fel őket, és mondd meg, hogy sz..ban vagy, próbálod megoldani, de most nem megy. Biztos, hogy lehet velük egyezkedni. Amikor én jártam hasonló cipőben én is ezt tettem, és meglepően toleránsak tudnak lenni. Amúgy is hamarosan leáldozik már nekik, mert akármilyen gyorsan is adnak pénzt, akkor is brutális, amit vissza kell fizetni.
2009. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!