Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyon fontttosss kérdések...

Nagyon fontttosss kérdések Paypal ügyben - nagyon szépen kkérrlek se-gítsetek?

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretném megrendelni Avril legujabb albumát és 2 lehetőséget adott...egy paypal és egy nem tom miet...vmi sonymusic nem tom mi honlapon..én a paypalra mentem, mert azt mondták az biztonságosabb. De ugye amint beregisztráltam rögtön le akarta venni a pénzt..de még nem tettem rá (pénzt), mert azt hittem, hogy utánna kell mvit csinálni...ez így van vagy most csak azért mert úgy gondolja, hogy most akarok fizetni ? Nem úgy kellene lennie, hogy én teszek rá annyit amennyit levehet ? Kérte a kártyám adatait...és a hátuljáról egy 3 jegyű számot...a bank azt mondta, h megadhatom...akkor ez így jó, csak tegyek rá pénzt ?

Nagyon köszönöm és kellemes napot.


2011. febr. 16. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Negyedszerre olvasom a kérdésed, de még mindig nem értem, hogy mit csináltál. Légyszi fogalmazz érthetőbben.

Hol adtad meg a kártyaadatokat?

2011. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Paypal-on beregisztráltam. És máris le akarta venni a pénzt...ez normális ? Csak azért, mert azt mondták, hogy én teszem fel vagy mi....vmint...ha én csak 1 terméket rendeltem, akkor nem fog több pénzt rárakni, csak annak az árát ? Apám segített, de ő meg kétszer nyomta meg a paypal-t....azon az oldalon...ezt ugye nem úgy számítja, hogy 2-szer veszem meg a terméket ?
2011. febr. 16. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha paypal regisztrációt csinálsz, akkor nem vesz le pénzt.

Ha kártyát kapcsolsz hozzá, akkor lehet, hogy zárol 1 USD-t, de még ennek sincs köze a vásárláshoz.

Ha megvan a paypal számlád és a webshopon keresztül így fizetsz, akkor vagy a paypal számla egyenlegéből vonja le az összeget vagy ha nincs annyi egyenleg, akkor a hozzákapcsolt bankkártyáról.


Az is lehetséges, hogy Te nem regisztráltál a paypal-nál csak a kártyás fizetést bonyolította a paypal.

2011. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy valamekkora összeget zárol. (ebből kiderül, hogy jó adatokat adtál meg). :) Régebben regisztráltam és valami kisebb összegre emlékszem.
2011. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lehet, hogy megértettem a kérdést? :) Ha vásárolsz a neten, és azt mondod PayPal-en fizetsz, akkor mielőtt ráböksz a fizetésre, célszerű az adott összeget elhelyezni a kártyán. Hiszen a bejelentkezésed után rögtön beterhelik a kártyád.
2011. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!