Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka, vagy tanulás? Sok...

Munka, vagy tanulás? Sok munka - több pénz, vagy kevés munka - "elegendő" pénz, külföldön? Se gítsetek dönteni

Figyelt kérdés

5 hónapja dolgozom skóciában Pincérként, egy "Bay" hotelben. A szinvonal eléggé alacsonynak mondható, kb 3 csillag. Heti 30-40 órát kell dolgoznom, 19 vagyok, a general managerem nagyon szeret, mert jol dolgozom, viszont a restaurant manager nem kedvel, mert jobb vagyok nála(NEM EGÓ).. Nincs supervisorunk, én vagyok a helyettese szabadnapjain, és mindenki szerint jó munkát végzek. A managerem meg is emelte a fizumat 5,13-ról 5,43-ra, és jövőhétre beigérte a 6 fontot. Viszont egy kis faluban élek, unalmas az élet, és összerugtam a port a restaurant managerrel, igy sajnos kicsit a lelkesedésem is alább hagyott.


Fiatal vagyok, motivált, és szeretem a munkámat, viszont egyre jobban foglalkoztat a vátlás. Itt stabil helyzetem van, jó esély a supervisor pozicióra(jelenleg üres), viszont kevés munkaórám van, igy a fizetesem is kevés, távol a családtól, barátnőtől, kevés szabadsággal, viszont sok szabadnappal...itt a szabadnapjaim csak unatkozással telnek el, mivel semmi szórakozási lehetőség nincs.

Viszont félek váltani, mert nem tudom milyen lehetne az új munkahelyem, milyen körülményekkel...


Szerintetek mit tegyek? Próbálkozzak egy 4,5*-os szállodánál, kezdjek elölről mindent, vagy unjam tovább magamat itt?

Nem tudom hogyan mondhatnám el a manageremnek hogy fel akarok mondani, mivel 19 napom van szabadságig...


Válaszokat előre is köszönöm.


2015. júl. 9. 14:24
 1/2 A kérdező kommentje:
A tanulást a kérdésemben a "továbbképzésre", fejlődésre értettem, ezen szakmán belül
2015. júl. 9. 14:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes fejlődni, pláne vendéglátásban. Soha nem szabad túl sokáig húzni egy helyen.
2015. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!