(Kicsit off lesz, de ide illik leginkább talán. ) a 8. kerületben vennétek lakást?

Figyelt kérdés

Van olyan aki esetleg ott lakik?tapasztalatok?

Én a diószegit a tavaszmezőt és a kőrist nézegettem eddig..


Olcsón kéne lakást vennem, remélem nem veszitek el nagyon a kedvem :(


de persze fontos h. rossz helyre ne menjek mert nőkét tuti még jobban félnék..


Írjatok,köszönöööm!!


2011. márc. 16. 05:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi nemrég vettünk a VIII. kerületben lakást. Viszont a Diószeghyben nem vennék. Tudom, hogy talán ott a legolcsóbbak a lakások, de ne...vagy max, a végefelé 38-40 körüli házszámnál, mert az már egész kint van az Orczy útnál.

Tavaszmezőnek az a része jó, ami a Horváth Mihály térhez közelebb esik.

A Kőrisnek pedig megint csak az Orczy úthoz közelebb eső része. Itt a házszámokat nem tudom, hogy merről-merre növekszik.

Nem ajánlanám még a Mátyás tér közvetlen környékét.


Most elég rosszul hangzik, amiket leírtam, de vannak ám jobb részei a kerületnek. És ha az embernek olcsó lakás kell (nekünk is az kellett), akkor nincs nagyon más választás. A közlekedés nagyon jó.

2011. márc. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én laktam ott két helyen is. Nem volt semmi gond, de lakást nem vennék ott. Egyrészt mert ha el akarod adni, nem fogod tudni, másrészt mert úgy általánosságban elég lepukkant az a kerület, például a parkokban nincsenek virágok, meg ilyen apróságok. Apróságok, de elég lehangoló az a környék.

Én a Baross utcánál laktam, a körút felőli végén és a Kálvária téren is. Még a körút felőli vége elmegy, bár pont nemrég késeltek meg valakit a Horváth Mihály téren, a Kálvária tér és környéke viszont nagyon rossz.

Nem tudom, mennyire mentek fel az árak, de szerintem a Corvin sétányhoz közel lehet érdemes lakást venni, mert ha elkészül, az javítani fog a környéken is, valamint a lakásod értékét is növeli majd.

2011. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
neharaudj,de ha ciganyptriban akarsz elni? nem lesz egy nyugodt napod sem. mindig ki fognak rabolni. hazafele menet mindig beled fognak kotni. undorito hely gondold meg!!! inkabb vagyel kulso keruletben,de ne putrian.
2011. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!