Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankból egyszerre csak 100....

A bankból egyszerre csak 100. 000-et tudok levenni úgy tudom, a 145. 000 helyett ai nekem kellene. Akkor már ne is az automatához menjek, hanem automatikusan húzzak sorszámot és ott leveszik nekem egyben? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Levehetem úgy is, hogy leveszek 70-et, várok pár másodpercet aztán 75öt?
2011. márc. 22. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Húzz sorszámot,menj oda az ügyéntézőzöz,kérd meg hogy állítsa át a limitet.10 pásodperc alatt kész, és attól kezdve többet is le tudsz venni.
2011. márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. márc. 22. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább állíttasd át a limitet, vedd fel a pénzt nála, aztán állíttasd vissza.

Egyébként a limit az egy napon belül felvehető maximális összeg, tehát a 70+75 megoldás csak úgy működne, ha ma felvennél 70et, holnap meg 75öt. Értelme is van, így ha ellopják a kártyád, 100 ezres limit esetén max. 100 ezret tudnak lemenni, többet csak másnap, de addigra te már rég letiltattad a kártyád. Ezért érdemes viszonylag alacsony limitet beállítani.

2011. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rakasd feljebb a napi limitedet. De kiadják a fiókból is.
2011. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!