Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB kérdések: a CIB24 az...

CIB kérdések: a CIB24 az ingyenes telefonszám? Ha megszüntetek egy malacpersely számlát az ingyenes, és a pénz a folyószámlára kerül automatikusan? Vagy esetleg választható?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A tipikusan 0640-es előhívószámú szolgáltatásunk lényege, hogy mind mobil, mind vezetékes hálózatból az előfizetett csomag szerinti kedvezményes díjért hívható, amely többnyire a helyi hívás díjával egyezik meg. Ilyen számot főleg ügyfélszolgálatok, bankok, illetve olyan szervezetek használnak, akiknek fontos, hogy ügyfeleik mindig kedvező díjazás mellett érjék el őket.

Malacpersely szláról amúgy sem lehet felvenni pénzt, azt a folyószámlára kell előbb utalni. Természetesen ez a helyzet megszűnéskor is.

2012. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bencissimo válasza:
Nekem korlátlan csomagom van a T-mobilnál, tehát minden belföldi hívás ingyenes... DE a 40-es számok hívásáért külön díjat számolnak fel, mert az szerintük nem normál díjas szám!!! Így én a 06-1-399-8877 számot hívom, ami nekem ingyenes.
2015. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!