Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyedülálló huszonéves milyen...

Egyedülálló huszonéves milyen hitelt kaphat lakásra, ha nincs ingatlanfedezet, de van egy életbiztosítás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Lakás célra elengedhetetlen ma Mo-n, hogy legyen ingatlanfedezet.


Lakásvásárlásra igényelhetsz hitelt életbiztosítással és ingatlanfedezettel (pl. az a lakás, amit megveszel).


Mindenképpen fordulj egy hitel ügyintézőhöz, mert ő teljes mértékben a te "igényeidre" tud kialakítani pénzügyi programot. Privátba megadhatok egy nevet és elérhetőséget.

2009. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vásárlásról lenne szó, szóval a szüleim nem támogatnak, pedig nem állnak rosszul, de az ő ingatlanukat nem adják, mert akkor "öcsémre adósság maradna" (pedig nem öregek, nem betegek), és azt meg nem akarják (bezzeg én nem érdeklem őket úgy). Köszi, mindjárt írok is. Érdekelnek a részletek, mert fontos, és az életemet mentené meg, hogy elköltözhessek.
2009. febr. 27. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
2009-ben olcsó albérletben kell lakni és a béredből annyit megtakarítani, amennyit tudsz. Fel kell halmoznod tartalékokat a túlélésed érdekében, mert bármikor munkanélkülivé válhatsz. 2009-ben nem szabad hitelt felvenni, válság van!
2009. márc. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pesten nincs olcsó albérlet az én lehetőségeimmel :-) Pesten az én lehetőségeimmel csak hitel van. A kérdés az, hogy milyen és hol.
2009. márc. 5. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyi, ha egy albérletet nem tudsz kifizetni, akkor egy hiteltörlesztést sem fogsz tudni.
2010. ápr. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szeva Peta!
2010. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!