Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnél leellenőrzik a...

Providentnél leellenőrzik a munkáltatói igazolást, vagy ha csak bankszámlakivonatot adok, akkor az azon szereplő munkahelyet felkeresik telefonon?

Figyelt kérdés
Valóban BAR listára tesznek ha nincs háttere a munkáltatói igazolásnak?
2011. ápr. 16. 18:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

amugy a cigányk negyed annyit nem loptak az államtol mint a két nagy párt, csak szólok...és Zuschlag sem volt cigány, mégis

az iskolásoktol és ovodásoktol lopta el a vajas kenyérre és teára valót, révén hogy Ifjusági és sportminiszter volt!

nem csak a cigányok lopnak, de ha büszke vagy amagyarságodra, nézd meg ezt az IZIG VÉRIG MAGYAR AMBERT AKI 10.000 ÉRT A SAJÁT LÁNYÁT MEG KEFÉLI!

http://www.youtube.com/watch?v=fTloT-r07Q8

lőjjed magad fejbe mint hitler

ha be vagy jelentve sem lesz több a nyugdijad a mostani átlag 70% ánál vagy nem nézel tv-t?

2011. ápr. 19. 18:38
 12/25 anonim ***** válasza:
60%
A Provident ennyi idő alatt már adott volna pénzt. Tehát te sem vagy több, mint egy cuslág.
2011. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Az egypetéjű ikrek ujjlenyomata sem azonos, így ha bevándorlás után cseréltek személyazonosságot, akkor könnyen kiderül a hamisítás, mivel a név és ujjlenyomat nem fog egyezni (még beutazás előtt is cserélhettek azonosságot, de ennek sincs értelme). Személyazonosságot felesleges cserélni, mivel ott tényleg nem tudják, hogy itt mit csináltál. Az a lényeg, hogy amikor túl fogjátok lépni a 3 hónapot és nincs zöldkártyátok, (ami nem azonos a beutazási vízummal), akkor úgyis mindkettőtöket feltesznek a listára névvel és ujjlenyomattal, így tök mindegy, hogy melyikőtöket takarja az adott név, mivel mindketten illegális bevándorlók lesztek. Ahhoz képest, hogy milyen okosnak hiszed magad, r.hadtul nem gondolsz a részletekre és nem tűnsz tájékozottnak a témában, így szerintem még az is benne van a pakliban, hogy ez egy kamukérdés és nem mész te sehova... Ezt a teóriát erősíti a nyelvezeted is, mely alapján egy 16-18 éves gyerek lehetsz.

De folytatom: érdekházasságot pedig nem olyan vidám dolog kötni, és mellesleg azokat is kiemelten ellenőrzik, például hogy életvitelszerűen együtt éltek-e (és bármikor mehetnek ellenőrizni); arról nem is szólva, hogy nem biztos, hogy találtok olyan balekot, aki ebbe belemenne.


De tegyük fel, hogy összejön minden. Ilyen pitibűnöző mentalitással (sőt, azt is feltételezem, hogy normális képzettséged/végzettséged sincs) sose fogod sokra vinni, örülhetsz ha besimulsz az ottani alsó-középosztályba, amit ekkora egóval úgysem fogsz elviselni, így jó eséllyel ott is belekeveredsz majd valamilyen balhéba. Annak pedig, aki itt a "következmények nélküli országban" is ekkora sz@rba keverte magát annyi pénzért, amennyiért egy szakadt panellakást se nagyon lehet venni, nem jósolok nagy jövőt az USÁ-ban (és sehol máshol) sem.


Azon pedig, hogy itt ki mennyit lop felesleges vitázni, mert minden bűnöző és csaló (legyen az miniszer vagy egy zsebes a villamoson) tehet az ország jelenlegi siralmas helyzetéről. Többek között én ezért nem vagyok büszke a magyarságomra (bár, szerintem alapból hülyeség bármilyen állampolgárságra büszkének lenni, mivel arról senki sem tehet, hogy hová született, ellenben arról már igen, hogy mit visz véghez az életében).


És már írtam, hogy én is kivándorlok (legálisan), ezért a "hunatyázást" és egyéb bohóckodást nyugodtan abbahagyhatod.

Kimegyek, megkeresem teljesen legálisan és adót fizetve a havi nettó 1-1,5 milliót, és nyugodtan alszok, nem pedig azon görcsölök, hogy vajon mikor kopog az ajtón a rendőrség és visznek egy s.ggbekukira a börtönbe...

Csak a véleményemet írtam le az én nézőpontomból (és engem nem érint, hogy hogyan megy az országnak vagy a Providentnek). Sőt, az se érdekel, hogy veled mi fog történni, eddig is csak azért írtam ilyen hosszan, mert nem akartam elhinni, hogy ilyen barmok léteznek a világon, de sikerült meggyőznöd, hogy igen, vannak.

2011. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
60%
Fogadom az IQ a facebookon nézted meg :D istenem látszik hogy gyerek vagy mert felnőt épp eszű embert tudja hogy nincs kolbászból a kerítés és amit a filmekbe lát az ember az a valóságba nem megy olyan egyszerűen.mert fogadom jó kis akció filmekből lested ki ezeket a "trükköket" .Véletlen már ikertesó is van jé mik történnek.mindig is tudtam hogy nagy az isten állat kertje és alacsony a kerítése de hogy ennyire...szánalmas pitiáner szájhős vagy aki álomvilágba él
2011. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Osztom a 22:33-as véleményét.

Még csak most néztem meg, hogy Nagykanizsa, tanuló bérlet (ha felnőtt lenne, akkor felnőttet hamisítana), vagyis még biztos, hogy gyerek... És kamukérdés.

El tudom képzelni a "feketemunkát", hogy a Mekiben heti 5 órával többet dolgozik, mint amire be van jelentve diákmelósként és miközben süti a krumplit, arról álmodozik, hogy a képzeletbeli amerikai nagybácsinál vakációzik és f@szvakarásra fog heti $1000-t kapni.


És azt a bankot/pénzintézetet is megnézném, ahol egy iskolásnak 5 millió kölcsönt adnak.


Továbbá, arra az "ámérikái" rokonra is kíváncsi vagyok, aki tud vízumot "adni"... Azt hittem, hogy azt a Bevándorlási Hivatal osztogatja, nem pedig a rokonok és haverok.


Ikertesó lemond a javára a személyazonosságáról -röhej-

Mintha bárki le tudna mondani a személyazonosságáról... De azért őt is viszi magával az nágy Émárikába, de őt személyazonosság nélkül (vagy csomagként)?


Ennek kisgyereknek úgy lett 140 az IQ-ja, hogy elküldte a az "IQ" szót a 17632-re vagy mi a szöszre és ezt írták vissza neki, esetleg kitöltött egy iwiw-es vagy hasonló kamutesztet. A valóságban közelebb állsz a 14-hez, mint a 140-hez!

2011. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

kisgyerek a krva anyátok, 9 nap mulva leszek 26, AZÉRT

TANULOVAL JÁROK MERT AZ OLCSÓBB TI BETEGEK, MIVEL VAN HOZZÁ HAMIS DIÁKOM IS, ÉRVÉNYESITŐ BÉLYEGGEL !!!!!!!!!!!!!

NA NEM PAZARLOM RÁTOK ITT AZ IDŐM, SZO PJATOK CSAK TOVÁBB E MAGYAR FÖLDÖN!!!!!!!!xdxdxdxdxDXDDXD

2011. ápr. 21. 06:41
 17/25 anonim ***** válasza:
60%
Ha a provident nem adott neked 6 nap alatt kölcsönt, akkor már nem is fog. Itt fogsz megrohadni...
2011. ápr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"AZÉRT TANULOVAL JÁROK MERT AZ OLCSÓBB TI BETEGEK"


Pár nappal ezelőtt nem azt írtad, hogy hamisítod a bérletet? Vagy a diákbérletet olcsóbban nyomja ki a nyomtató? Esetleg csak azért hamisítasz diákbérletet, hogy használhasd a hamis diákot, kockáztatva azt, hogy ha a lebuksz akkor a diák miatt közokirat hamisításért is felelned kell?

Öcsém, te nem nagyon lehetsz valami okos ember, kamuzhatsz itt az IQ-dról és korodról (annyira még te sem lehetsz retardált, hogy beírod ide a valódi születési dátumod, mert ezzel és azzal, hogy Nagykanizsán vagy környékén laksz, már simán beazonosítanak) de senki sem veszi be...

2011. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
60%
Meg súgom neked hogy hiába van új érvényesítő bélyeg az ezer éve lejárt diákodon mivel azt is 4évente újítják mármint a diák igazolványt :)istenem ennyi ésszel szabadlábon.vagy én kérek bocsánatot hisz lehet hamisítottál új diákigazolványt új dátummal :D IQ BAJNOK
2011. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
és ki mondta hogy az enyém nem lett ujitva idióták?
2011. ápr. 24. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!