Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál tudnék lakásvás...

Melyik banknál tudnék lakásvásárlási hitelt felvenni?

Figyelt kérdés

Olyan hozzáértőt keresek, aki tudna nekem segíteni abban, hogy melyik banknál és milyen feltételekkel tudnék lakásvásárlási hitelt felvenni. 2 gyermekünk van, férjem 36, én 35 évesek vagyunk. Én közelkalmazott, ő vállalkozik. Két utat látok magunk előtt: Kb. 2 millió forint önerővel rendelkezünk, amennyiben új lakást vásárolunk és a szocpolraa jogosultak vagyunk, akkor egy kb. 10 milliós kislakásra gondoltunk Budapesten (találtam ilyet), vagy használt lakást vennénk. Mindkét esetben kb. 5 millió forint hotelre lenne szükségünk. Azért nem bankba megyek érdeklődni, mert a kérdés csupán elméleti egyelőre, kiválasztott lakás nincs, arra vagyok kíváncsi, hogy elképzelésünk reális-e és hogy melyik bank yújtaná a hitelt a legkedvezőbb feltételekkel. Az is segítség, ha egy jó hitelközvetítő elérhetőségét megadjátok nekem.

Előre is köszönöm!


2009. márc. 4. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az OTP BANK ad a legkedvezöbb feltéteekkel hitelt!
2009. márc. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használt lakásra a félszocpolt(mivel arra csak a felét adják meg),35 éves korig lehet felvenni!Nemtudom ha most igényelnétek ,és csak a te neveden lenne a lakás talán megkapnátok!Mikor töltöd a 36?Siesetek nehogy kicsuszatok a szocpolból,az állam meg zsebre végja a ti részeteket!
2009. márc. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Használt lakásos történetnél sajnos nem kapsz már félszocpolt sem. Ennek a neve Fiatalok Otthonteremtési támogatása. Ha az adásvételi szerződés aláírásakor még egyikőtök sem töltötte, be a 35. évét, akkor jár.


Új lakásnál kaphattok szocpolt (Lakásépítési kedvezmény néven fut), összege 0,9M+1,5M forint.

DE:

4 együttköltözőnél minimum 2 lakószoba szükséges (vagy 1+2 fél). A fél szoba 6-12 nm, az 1 szoba 12-30 nm között van

2009. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!