Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet külföldön bankszá...

Hogyan lehet külföldön bankszámlát nyitni? Mik a feltételek? Ötletek? Legjobb bank a kisebb összegek külföldön tartására?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb bank külföldön(Németország esetleg Anglia, de inkább német)? Hogy működik egy bakszámla nyitás, ha beszéljük a nyelvet?
2011. ápr. 28. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Külföldön jóval bonyolultabb a bankszámla nyitás, mint idehaza, leginkább egy hiteligényléshez hasonlít. Kis pénzzel nincs értelme.
2011. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Semmi extra, kiköltözés után bementem, kellett a meldezettel, az útlevelem és megnyitották a bankszámlát.

(Ausztria)

2011. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 birtokos válasza:

Németországban:

Kell egy bejelentett lakcim

Személyi vagy útlevél


Kb 1 hétem belül a bejelentett lakcimre postázzák az új kártyádat majd a pin számodat.

2012. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
1-es te olyan h*lye vagy hogy az ordít. Egyedul Magyarországon van értelmetlen "lakcímkártya", külföldön a személyidbe van írva hol laksz. Se anyád neve, se semmi hasonló nem kell. Én adtam Szlovákiába 1 személyit és 1 jogsit, kész. Legrosszabb Magyarországon nyitni
2017. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%-kal nekem nem lenne pofám lehülyézi bárkit is.
2017. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!