Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 18 évesen, diákként hol...

18 évesen, diákként hol érdemes, illetve hol nem érdemes bankszámlát nyitnom? Mik az adott bank előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés
Konkrétan diákmunka miatt szükséges, azonban a közelgő egyetem miatt is indokolt a nyitása.
2011. júl. 7. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hol van jó diákcsomag, sok bank kínál díjmentes számlavezetést havi néhány ingyenes készpénzfelvétellel, kifejezetten diákoknak.
2011. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az MKB bankban ott nincs semmi költség. - se számlavezetési dij, se kp. felvételi dij sem más havonta fizetendő összegek. Ingyenes internetes átutalás majd a- vizsgadijak. A számlához kapsz egy bankkártyát annak az éves dija 1.800.- Ft.
2011. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Budapest Banknál éves kártyadíj sincs.
2011. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A bankok oldalán tájékozódás nem rossz ötlet, meg is tettem már korábban, ám természetesen csak az előnyök vannak leírva.


A CIB Bank CIBEZZ Számlacsomagjáról mi a vélemény? Ingyenes számlavezetés, havi kétszer díjmentes készpénzfelvétel, első évben ingyenes bankkártyadíj. Eddig pont megfelelő számomra.

Miért vonnak le pénzt? Átutalásokkal mi a helyzet? Internetes vásárlásokhoz és eladásokhoz (pl. eBay-n PayPal számlához) használható a bankkártya?

2011. júl. 7. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:

privatbankar.hu-n nézd meg az összahasonlításokat.

A feltételek is meg vannak fogalmazva.

2011. júl. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az unicreditnél minden ingyenes, az összes unis ATM felvét. sőt még külföldi ATM felvét is.
2011. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én a K&H-t ajánlom!


DE AZ OTP mellett semmiképp se dönts!!!!

2011. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én az otpnél sem fizetek semmiért. Éves kártyadíj lehet, hogy van, arra nem emlékszem, de havi kétszer ingyen veszek fel pénzt, nincs számlavezetési díj, és ingyenes a netbank is.
2011. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!