Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Benne hagytam az automatába...

Benne hagytam az automatába több időre a bankkártyámat és az benyelte azt, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Felhívtam az otp ügyfélszolgálatot, de elég bizonytalan volt a válasz ami úgy hangzott hogy 15 munkanapon belül kiküldik a lakhelyem szerinti illetékes bankfióknak és ott tudom azt átvenni. Erről valószínűleg értesítést fogok kapni de ez sem biztos.

Most mennyek az ügy érdekében még tovább, vagy várjak és érdeklődjek a helyi otp nél 15 nap után ?


2011. nov. 13. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Inni, nem ivott rá? Mert akkor már annyi neked!
2011. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad melyik bank automatájába. Ha idegen bank automatája akkor annál a banknál kellene beindítani a visszakérési folyamatot. Akkor kb. 3-5 munkanapon belül megkapod annál a banknál.

A másik, hogy az első dolgod lenne, hogy kiveszed a kártyát. Már egy pár éve megváltoztatták ilyenek miatt a sorrendet.

Egyébként így működik: Adott időnként mikor a töltik az automatát kiveszik a kártyát és elindítják a visszajuttatási folyamatot. Kiértesítenek. Be kell menned a megjelölt bankfiókba és jegyzőkönyv ellenében átadják.

2011. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott hagytad az automatát? Honnan tudod, hogy benyelte, és nem más vitte el? A helyedben a biztonság kedvéért letiltanám a kártyát, ha van még rajta pénz. Egyébként ha benyeli, mindig az automatán található telefonszámot kell azonnal hívni, nem szabad otthagyni.
2011. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A szemem előtt nyelte be. Csak szarakodtam azzal h a penzt eltegyem, és emiatt időztem de kb. 20 mp volt.

Az automatán meg nem talaltam telefonszámot..

2011. nov. 13. 13:16
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és otp -s kártyát az otp -s automatában.
2011. nov. 13. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!