Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha közel 1millió forintot...

Ha közel 1millió forintot szeretnék levenni a folyószámlámról, kifizetik rögtön?

Figyelt kérdés
Ha bemegyek személyesen kifizetik azonnal? Mert azt mondta az egyik ismerősöm lehet visszarendelnek majd.Tapasztalatok?
2009. márc. 8. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy hol vezetik a számlád, már úgy értem, hogy egy kis falusi takarékszövetkezetnél még néhány százezer forint azonnali kifizetése is gondot okozhat, ezért előre kell szólni, de egy "normális" banknak ez nem jelent gondot, tehát bemész és kéred a pénzt.
2009. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A "kis falusi" takarékszövetkezeteknél is azonnal kifizetik. Csak 1 millió ft fölött kell előtte nap délig bejelenteni.

Amúgy a városban is vannak takarékszövetkezetek...és ugyanazon szabályok szerint működnek a vidékiek is...

2009. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én már jártam úgy, hogy 400 ezret akartam kivenni otthon falun a takszövből és jól lecsesztek, hogy szóljak előre mert nem tudják csak úgy odaadni, asztán végülis másnapra összeszedték valahogy.
2009. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!