Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Behajtóhoz kerül a hitel,...

Behajtóhoz kerül a hitel, velük lehet még egyezkedni (részlet fizetés. Stb) vagy egyből viszi az autót?

Figyelt kérdés
ráadásul úgy került oda hogy folyamatosan egyeztettem a bankkal,korábban kértünk tőlük segitséget is,utaltam nekik pénzt de azt a késedelmi pótlékokra forditották(hogy nehogy csökkenjen az elmaradás).illetve egy szóval sem egy levélben sem mondták vagy írták hogy x idő után kiadják behajtásra....ma katunk egy db sms-t hogy kiadják behajtásra,és ennyi....most kértem a bankot hogy ne mondja fel a szerződést és jövő héten rendezzük az elmaradást.....van még erre esélyünk vajon?vagy ilyenkor mennyi időn belül jelentkezik a behajtó?illetve mi van akkor ha Én közben a bank felé rendezem a dolgot?
2011. máj. 3. 15:30
 1/1 anonim válasza:
Akkor hívd fel a bankodat és kérjél információt. Meddig kell rendezni a tartozást. Van-e lehetőség fizetési haladék kérelemre. Azt is kérdezd meg, hogy visszaállításra kerülhet-e a szerződés behajtásról. Mindent úgy tegyél amit a bank kér, nehogy probléma legyen. Sajnos késedelmi kamat az folyamatosan terheli a szerződésedet amíg nem tartozás mentes.
2011. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!