Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? (Esetleg tapasztalat) Ilyen könnyű lenne a hitelfelvétel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 12. 09:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis a link a szöveg alatt :)
2011. máj. 12. 09:48
 2/10 anonim ***** válasza:
és gondolom 54% kamat+ 76% kezelési költség.
2011. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól megnézed az apróbetűt a lap alján, 06-90-es a hívószám. Szépen elbeszélgetnek veled fél órát 625 forint/percért a részletekről, és máris legomboltak rólad egy komolyabb összeget. Ráadásul az is oda van írva, hogy a cég nem szolgáltat, tehát ők továbbadják a kérelmedet (már ha egyáltalán továbbadják)
2011. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet nem ők fizetnek hanem te nekik :)
2011. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


érdemes ezt is elolvasni

2011. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó (idézet a honlapról):



" A hívó szám díja 625FT/perc. Szolgáltatást technikailag biztosity B.K. Finance s.r.o., AGMO CZ s.r.o. Technikai info: 06-70-892-310. Az ügyfelek szolgáltatását biztosítya a BLUE FINANCIAL Ltd. társaság biztosítja, székhelye Suite 15, 1St Floor Oliaji Trade Centre, Francis Rachel Street, PO Box 1004 Victoria, Mahe, Seycheles. A cég nem szolgáltat ( A c´g nem szolgálatat). Kérelmezo szolgáltatást nyújt továba prtnereknek az ozleti feltételekett megtálya a www.bluefinancial.eu"

2011. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jó buli. És hány marha hívja fel őket....
2011. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És pofátlanul odaírják a telefonszám alá,hogy KÉK VONAL!!!! Ez ám a nem semmi! 90-es kék vonal?:D:D
2011. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még jó hogy nem hivtam fel. A kisbetűs részt eszembe se jutott elolvasni,majdnem én is olyan marha lettem,hogy felhivom! :)
2011. máj. 13. 07:49
 10/10 anonim válasza:
Helló,kedves emberek,felvidéki lány vagyok,20éves, a Blue Financial,KÉK KÖLCSÖN vagy KÉK VONAL-nak NE HIGYJEN SENKI,én neten találtam munkát,és hivtak is ma megbeszélésre,fel is vettek volna azonnal,320km-t utaztam miattuk Pozyonyba,elárulok valamit,1000eurós keresetet is igértek,a lényeg az,hogy minél több emberke telefonáljon és minél tovább tartson a hivás,huzni kellett az időt,és minél több ideig telefonáltunk a kliensekkel,annál több fizetést kapnak a munkások!!!!!!!!Lengyelország,Csehország,Szlovákia és már nem régtől MAgyarország is bele tartozik ebbe az átverésbe,3órát tartott amig betanitottak,viszont volt lecseszés mikor a kolléganőm elment wc-re és nem vette fel a telefont,erotika munkával is foglalkoztak és sorolhatnám mi folyik ott,ott is hagytam őket,összevissza országszerte hirdetik magukat,és sms-eket küldöznek,és egy sms után RENGETEK magyarországi jelentkeő van,akik utána sem néznek a kölcsönnek és azonnal 5000000ft-t igényelnek.Ha lenne valami kérdésük tőlem nyugodtan kérdezhetnek,nagyon sajnálom önöket remélem ezt a hozzászólást nagyon sokan elolvassák,segiteni szerettem volna maguknak!
2012. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!