Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelfelvétel szempontjából...

Hitelfelvétel szempontjából mióta van munkaviszonyom?

Figyelt kérdés

Van egy lassan három éves kisfiam, eddig gyest, előtte két évig gyedet kaptam. Most mennék vissza dolgozni, így lemondtam a gyesről, hogy teljes munkaidőben mehessek. Április elseje óta szabin vagyok (ugye a felgyűlt szabikat ki kell venni).


Most sajnos úgy alakult a helyzetünk, hogy fel kellene vennünk személyi kölcsönt. A hitelfelvétel szempontjából most a gyes beleszámít a munkaviszonyba? Vagy számukra csak április egytől van munkaviszonyom?


Azt tudom, hogy a gyed nem, mert nem adtak r áruhitelt.


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 5. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel nem léptél ki a munkahelyedről, így folyamatos a munkaviszonyod. viszont, meg kellene várni, amíg kapsz rendes fizetést, különben csak a gyeddel tudnak számolni.
2011. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor még kéne várni két hónapot, igaz? Ajjaj..
2011. máj. 5. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz olyan sok hitelt? :( Próbáld meg önerőből.
2011. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs más választásom. Ezért is megyek vissza dolgozni.
2011. máj. 5. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
ne vegyél fel hitelt inkább éhezz jó tanáács:(
2011. máj. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!