Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A tesóm felvett nekem 500.000f...

A tesóm felvett nekem 500.000ft-ot,(személyi hitel)de már nem tudom fizetni négy hónapja, de szeretném csak most nem áll módomban és nem akarom őt bajba sodorni, lehet e kérni hogy átruházza vagy valahogy a nevemre kerüljön a hitel??

Figyelt kérdés
kinek mi a tapasztalata??
2009. márc. 11. 21:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Megoldani éppen meglehet, csak akkor nálad fognak hitelképességet vizsgálni. De gondolom (már ne haragudj) ha nem tudod hónapok óta fizetni, akkor nem rendelkezel munkaviszonnyal. Max. jelzálog alapúval tudnád megoldani, mert van olyan pénzintézet, aki jövedelemigazolás nélkül is ad hitelt, de akkor ingatlanfedezetet kér. (pl: Allianz Bank) Vagy a meglévő hiteledet módosíttatod a banknál, vagy keresel máshol egy kiváltó hitelt. Ha meg tudod oldani a jelzálog alapút, akkor számolnod kell azzal, hogy értékbecslőt kell fizetni+ a közjegyzői díjat, ami együtt olyan 60-70ezer körül van, viszont sokkal alacsonyabb lesz a törlesztőrészleted. Remélem tudtam segíteni!
2009. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ja, még annyit, hogy semmi esetre ne dugd homokba a fejedet, hanem jelezd a bank felé, hogy ilyen és ilyen problémád van, és keresed rá a megoldást, mert talán elnézőbbek, ill. segítőkészebbek lesznek. Csak egy javaslat.
2009. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!! igen jól látod nincs vagyis nem volt munkahelyem,de most már van csak sajnos nem igen fogják ezt nekem tolerálni!! vagyis sajnos addig amíg én nem tudok fizetni addig a tesómat fogják cseszegetni és hívogatni!!! azt hittem hogy van ilyen lehetőség pont azért hogy énhozzám csöngessenek ne a tesómhoz!!!! na de mindegy mint írtam köszönöm a segítséget remélem meg tudom oldani valahogy!!!! további szép napot!!!!!!!
2009. márc. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!