Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül kb.2-3 millió...

Mennyibe kerül kb.2-3 millió Ft utalása, ha OTP-s vagyok, és más bank számlaszámára akarom utalni a pénzt (pl. Raiffeisen)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 14:25
 1/6 anonim válasza:
drága azt tudom, megnézem majd.
2011. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen csomagod van. Nekem pl. netbankom van (az otp-nél), ingyenesek az átutalásaim (összegtől függetlenül).
2011. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az OTP-nél ingyen utalást még nem hallottam. Én Junioros vagyok ez a legolcsóbb elvileg mivel diákszámla de még igy is vonják a dijakat minden egyes utalásért 5 ezer ftig 250 forintot szoktak levonni. 150 ezret már 400 ft-ért utaltak át. Szerintem jobban jársz ha kiveszed azt a pénzt és személyesen fizeted be a másik bankba. Netes utalás a legolcsóbb de az is az összeg 0,1 vagy 0,2 %-a de számlacsomagtól függ. Az biztos az OTP a legköcsögebb leglehúzósabb bank ami létezik. Megsarcolják még a diákokat is, hogy rohadnának meg..
2011. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egész pontosan ez szerepel a szerződésemben:

Az OTPdirekten keresztül korlátlan számú bankon belüli forint és deviza, valamint bankon kívüli belföldi forint eseti átutalást végezhet díjmentesen.

De itt leellenőrizheted:

[link]

2011. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az igen. Ezt a csomagot nem is láttam, de általában h ingyenesek az utalások akkor valami más meg drágább hogy kompenzálják a bevételkiesést. Ilyenek ezek. Mennyi a havidija, éves kártyadij számlavezetési dij ilyesmik? Lehet amit az utaláson megspórolsz azt ilyenekre kifizeted.. ha nem azonnal megyek és váltok :)
2011. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
499 Ft a havidíj és nincs egyéb költség. 2 db kp felvét ingyenes, csak ezen felül kell fizetni a pénzfelvételért (ezt nem szoktam túllépni, nekem a 2 alkalom bőven elég, szinte mindent átutalással és kártyás fizetéssel oldok meg - még a közüzemi számláimat is utalom). Számlakivonatot és sms szolgáltatást én nem kértem - úgyis annyiszor nézem meg a számlámat a neten ahányszor akarom. Szóval nekem tényleg minden hónapban csak 499 Ft a bankköltségem.
2011. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!