Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyon sürgösen szükségem van...

Nagyon sürgösen szükségem van 200. 000 ft. Ra különben elviszik a kocsimat! Valamilyen megoldást szeretnék?

Figyelt kérdés
Kérem le hurrogo válaszokat nem szeretnék..igy is magam alatt vagyok!
2011. jún. 6. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Rokontól, ismerőstől kérj kölcsön, természetesen csakis szerződéssel.

Ha nincs aki adjon, akkor ilyen esetben lehet gyorskölcsönért folyamodni, de úgy vedd fel, hogy a lehető legrövidebb időn belül törleszd vissza, lehetőleg pár hónap alatt.

2011. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátom lennél már azonnal adnék neked pénzt.

Így csak a következőt tudom tanácsolni.

-kérj egy jó baráttól

-vegyél fel személyi kölcsönt

- kérj a szüleidtől

-kérj fizetés előleget

-adj el valamit amiből összejönne az összeg

2011. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg meló kéne,

különben 18-án kidobnak az albérletből..


Valaki esetleg?

2011. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokt! Sajnos család,barátok nem tudnak segíteni! :(

Semmim nincs amit eladhatnék,és meglenne belőle aez az összeg,már gondoltam rá..:(

2011. jún. 6. 12:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:Kár hogy nem vagyunk barátok! :)
2011. jún. 6. 12:42
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 12:42


Nekem van mit eladnom, de a kutya sem vásárol semmit se, még áron alul se.


Szánalmas már ez az ország, csak sajnos nem tudok már röhögni sem rajta.

2011. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Folyószámlahitel??? Az percek alatt megvan.
2011. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Folyószámlahitelt csak akkor adnak ha érkezik a számlára fizetése és azzal arányos összeget adnak. Tehár nem biztos, hogy kapna 200.000 Ft-ot.
2011. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ne add fel! Mindig van valami megoldás.

Valami lehetőség mindig van,csak keresni kell.

Azért nem árt pár jó barátot felkeresned,mert sokszor jön a meglepetés,hogy van segítség.

Egyszer régebben a gyerekkori barátnőm keresett meg,végső elkeseredésében,hogy komolyabb összegre van szüksége.Igazából nem is kért kölcsönt,csak sírni,panaszkodni jött át,mert kellett valaki akinek elmondhatja.Én mivel van rá pénzem,kisegítettem.(nem kevés pénz volt,majdnem 400.000 forint) de azóta mindent az utolsó fillérig megadott,és ma már semmi gond nincs..Ma is mondja,hogy sokszor onnan jön a segítség ahonnan nem is várod..

Ezért is tanácsolom,hogy ha tudsz keress fel pár kedves rokont,vagy barátokat,hátha mégis segítenek a bajban..

Nagyon sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél,de gondolj arra,hogy a rossz sem tart örökké..

2011. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Személyi kölcsön, szabad felhasználású hitel, ilyesmik vagy ha a kocsi hiteles és törlesztőre kell a pénz akkor van olyan hogy adósságrendező hitel, vagy megpróbálhatsz a finanszirozóval is egyezkedni nézz utána sok minden van. De 200 ezer nem is olyan nagy összeg, valaki csak tud segiteni még akár a főnököd is adhat fizetés előleget (bár nem szokásuk sajna :S)
2011. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!