Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Abban az esetben, ha kiskorú...

Abban az esetben, ha kiskorú gyerekem 50%ban tulajdonos az ingatlanban tudunk-e szabad fejhasználású hitel felvenni?

Figyelt kérdés

a gyámhatóság beleegyezne azt mondta, de mindenhonnan elutasítanak. tudtok olyan bankot ajánlani, aki ezt megfinanszírozza?

Köszönöm.


2009. márc. 20. 10:35
 1/3 anonim válasza:
Hogy ha szabad felhasználású hitelt szeretnétek felvenni, akkor mi köze van az ingatlanhoz? Ha jelzáloghitelt akartok felvenni, akkor pedig teljesen mindegy, hogy ki a tulajdonos, mert az ingatlant terhelik le, nem pedig a tulajdonosokat.
2009. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mert 50%ban kiskorú a tulajdonos ezért a bankok nem nagyon egyeznek bele abba, hogy hitel vegyünk fel a házra. a gyámhatóság pedig a pici érdekeit nézi. ha nem tudjuk fizetni a hitelt a bank nem tud kitenni a házból, amíg a pici nagykorú nem lesz.

tudom, hogy a házra fogják ráterhelni a hitelt nem pedig a tulajdonrészünkre, de nekünk kell bele egyeznünk meg a gyámhivatalnak.

2009. márc. 20. 13:23
 3/3 A kérdező kommentje:
ja igen, én úgy tudom, hogy van szabad felhasználású személyi kölcsön és jelzálog hitel, de mind2őt arra használom fel amire szeretném. bocsánat, ha félre érthető voltam.
2009. márc. 20. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!