Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyon akarok kolcsonyt kerni...

Nagyon akarok kolcsonyt kerni de a bankok el utasitanak, mit csinajak?

Figyelt kérdés

talaltam sok ujsagokban cegeket,,,aszt irjak hogy egy miliot csak fix 3300 kell fizetni havonta !!!


fix forint fix meg nins regiszracio dij !! eszt irjak !! mit tuttok errol a cegekrol ??? ha ezek a cegek nem jok akkor fordujak a providenthez ?


2011. jún. 9. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kellett volna kölcsön de engem is elutasítottak, mert nem volt másfél évi munkaviszonyom folyamatosan meg csak 80 ra voltam bejelentve.


Én nem fordulnék cégekhez, vagy ha ahhoz fordulsz akkor úgy fordulj hozzá, hogy többet nem fordulsz vissza.


Én a helyedben eladnáma házam (én árulom is) és vissza se néznék.

2011. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Tudod a bankok analfabétáknak nem szívesen adnak kölcsöNYt.

ESZT jobb, ha az eszedbe vésed.

Sok újságOKBAN írnak sokmindent, ezt mind tuTTuk eddig is.

Elhinni nyilván nem kell, mert elég egyértelmű, hogy nem adnak 1 milkát havi 3,3K-ért...

2011. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először foglalkozz kicsit a helyesírás szabályaival. Persze csak ha nem vagy külföldi. Utána pedig tegyél le az ilyen magán hitelekről, hacsak nem akarsz végleg a padlóra kerülni. Ez vonatkozik a providentre is.
2011. jún. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat en sosem szoktam senkit sem cseszegetni a helyesirasa miatt, de a stilusodat, a helyesirasodat es a naiv kerdesedet elnezve nem valoszinu, hogy a szellemi elithez tartozol, es a fizetesed sem lehet tul sok. Gondolom a bankok pont az alacsony fizetesed miatt nem adnak kolcsont. Azert gondolj bele, lehet hogy ez jogos, mert nem is tudnad torleszteni Provident meg joval magasabb kamatra ad kolcsont, ha a bankoknal necces a dolog, akkor azt biztosan nem tudnad torleszteni.


Ami viszont fontosabb dolog, az az, hogy amirol beszelsz, amiket hirdetesekben olvasol, azok nem hitelt nyujtanak, hanem fogyasztoi csoportok. Ne dolj be nekik! Ajanlom, hogy olvass ezeknek utana, nekem nincs idom kifejteni, do roviden annyi, hogy aki belep, az fizeti azt a havi osszeget, es bizonyos idokozonkent kisorsoljak, hogy ki kap penzt. Szoval lehet hogy par honap mulva, lehet hogy 8 ev mulva jutnal penzhez. Mint lathatod ez nem mas, mint szerencsejatek, ahol persze legjobban a rendszer uzemeltetoi jarnak. Messzirol keruld oket. Ne irj ala naluk semmit!

2011. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 00:07 nek

eloszor is ne oktass engem !!!a masik meg ha nem tudsz valami jot mondani akkor ne irj !!! a harmadik en egy eve vagyok magyarorszagon es szerintem eleg jol haladok mindenben masok harom nyelvet nem nagyon tudnak beszelni !!!!

2011. jún. 10. 01:31
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsonak koszonom sajnos nem ertek ehhez azert is kerdeztem

es igen kulfoldi vagyok magyar alampolgar is,ugy hogy szerintem nem kell senkit ell itelni akit az ember nem ismer

2011. jún. 10. 01:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a cégeket nagy ívben kerüld el! Havi fix 3300-at önállóan is félre tudsz tenni egy malacperselybe, csak az legalább biztosan megmarad. És nagyjából ugyanoda jutsz vele.

Ha nagyon muszáj hitel, akkor inkább provident. De ha csak egy pár hónappal is el lehet csúsztatni a kiadást, akkor próbálj meg addig félretenni minél többet, hátha az fedezi, de ha nem, akkor is kevesebbet kell felvenned hitelként, magas kamattal.

2011. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!