Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utasítanak vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak vissza a pasik egy tökéletes lányt?

Figyelt kérdés
A nővéremről van szó, aki már 3 pasinál bepróbálkozott, de ők mind sorra visszautasították. Gyönyörű lány, szép az arca, és jó alakja van, nagyon is szép lány, mégis miért nem kell nekik? Rossz nézni..., szegény, mindig ezen kesereg, már több, mint fél éve.
2011. júl. 15. 21:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mi volt az indok, ami miatt visszautasították?
2011. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert tudod, nem minden a szépség. Attól még, hogy valakinek szép a külseje, még lehet romlott belül. Nagy valószínűséggel a belső tulajdonságai nem tetszettek a skacoknak.
2011. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tökbuta. MEg az izlések sem egyformák, ami neket szép, az másnak még lehet csunya is.
2011. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
a szépség nem minden.én is ismerek olyan csajszit aki külsőre tökéletes,de belülről......és nincs is senkije.vagy ha van is csak kihasználják.
2011. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az első állítólag megmondta, hogy nem illenének össze, a másodikat nem tudom, de azt mondta, hogy kinevette a srác, a harmadikba totál szerelmes volt, mindenki látta rajta, itthon is láttuk, de hiába a srác nem érdeklődött felé, pedig nem volt barátnője, és nagyon jóban voltak, hívta a tesóm talira is, de visszautasította őt, meg az utobbi időben feltűnően kerülte, azt mondta, nem is beszélt hozzá, nem írt vissza neten...
2011. júl. 15. 21:27
 6/18 anonim ***** válasza:
akkor írjon rám, szeretem a kedves széplányokat :D szépvagyok izmos udvarias ja meg őszinte és művelt. :D
2011. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nővérem tök okos, és tudom nem minden a szépség, de intelligens, meg minden, ápolt stb. Nagyon fura, hogy tényleg olyan tökéletes, mégsem kell senkinek, pedig még ő próbálkozik, meg amúgy, ha megyünk a városba mindig megbámulják a pasik.
2011. júl. 15. 21:31
 8/18 anonim ***** válasza:
hazugság az egész! az ilyen tökéletes nök általában a válogatós fajtájuk miatt termelik a saját problémáikat, és nem vallják be sosem, hogy mindezért ŐK A HIBÁSOK!
2011. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Najóóóóóóóó, írjon nekem privit. :)
2011. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Mert attól,hogy felajánlja magát,még nem lesznek egyből szerelmesek belé,sőt a normális fiúk kifejezetten rühellik,ha valaki a lábuk elé dobja magát minden tartás nélkül,valószínűleg ezért is nevette ki az egyik srác. Nem ismerem a nővéredet, nem akarok a tulajdonságairól vitatkozni,de abba mindenképp bele kell törődnie,hogy nem így működik az élet,hogy rámutat egy pasira és ekkor meg is kapja,ez két emberes dolog,gondolom neki sem jön be a világ összes jó kinézetű pasija...
2011. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!