Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki tud nekem hitellel kapcsola...

Ki tud nekem hitellel kapcsolatban segíteni?

Figyelt kérdés

Sürgősen szükségem lenne 100-150.000 Ft-ra, de teljesen hitelképtelen vagyok, provident, és hasonlók sem jöhetnek szóba.

Magánembert keresek, aki segít, azt hiszem, egyértelmű, mire gondolok...

Helyileg Tatabánya, és mint írtam, nagyon sürgős!


2011. jún. 15. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Te magad írod, hogy teljesen hitelképtelen vagy. Így hogy segítene bárki is? Miből fizetnéd így vissza? Egyáltalán mire kell? (nem, nem egyértelmű, mire gondolsz)
2011. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a bank fele hitelképtelen. Mi is ilyenek voltunk, sehol nem kaptunk hitelt, semmire nem voltunk jogosultak, aztán egy magánember (aki ismert és megbízott bennünk) segített ki kölcsönnel. Ő is és mi is jól jártunk (nincs hitelbírálati 100 ezrek, bankköltség, kamatos kamat, 25 évre elkötelezés). Ő megkapta a maga 12 %-át a banki 5 % helyett, mi pedig ki tudtuk fizetni 4 év alatt.
2011. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves második hozzászóló! Igen, valami hasonló segítségre lenne nekem is szükségem, örülök, hogy nem fogalmaztam annyira többértelműen.

Valóban, a bankok felé hitelképtelen vagyok, de minden megoldás érdekel, mindegy milyen kamattal.

2011. jún. 15. 13:07
 4/9 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ami itt nagyon fontos, hogy ismerte őket és megbízott bennük. Egy ismeretlen nem fog adni hitelt, hacsak nem már bocsánat, de agyilag zizi, mert nincs mögötte fedezet. Hiába irtok bármi papírt, ha nincs a neveden lakás, kocsi, valami, akkor bottal ütheti bárki a nyomod.
2011. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Munkanélküliségi kölcsön is van már manapság.. ha esetleg állás hiján lennél hitelképtelen. Ha van állás legalább 3 hónapja és számlára megy a bér akkor folyószámlahitelt kaphatsz a hitelkeret lehet akár 200 ezer is. Nem tudsz kölcsönkérni rokonoktól, barátoktól? Senki sincs aki adjon? Ismeretleül tényleg nem fog senki adni, max uzsorások de ott a kamat a csillagos ég.
2011. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, semmilyen hitel nem jöhet szóba, amit bank be.

Viszont nem számít a kamat, tehát uzsorás is tökéletes. Csak nem találok egyet sem.

2011. jún. 15. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha írsz prívát e-mailt, akkor tudok valakit Tatabányán aki már hitelezett másoknak is hivatalosan (ügyvéden keresztül), de valami fedezet mindenféleképpen kell hozzá. Ha nincs, akkor felesleges az egész.
2011. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem számít a kamat, akkor vagy van pénzed (de akkor meg minek kölcsön, ha bármennyit vissza tudsz fizetni, akár egy uzsorásnak) vagy pedig nem is akarod visszafizetni. Más lehetőséget én nem látok.
2011. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Azért a probléma nem ilyen egyszerű, de köszönöm a hozzászólást.
2011. jún. 16. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!