Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki mer felvenni a mai világban...

Ki mer felvenni a mai világban hitelt?

Figyelt kérdés
Van olyan bank, aki ad egyáltalán? Tisztában vannak vele az emberek, hogy mit vállalnak?
2011. jún. 25. 21:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

"mindenki a saját tudatlansága, képzetlensége, kapzsisága miatt küzd hiteltörlesztési nehézségekkel"


tisztelettel kérdém akkor:


Minek kellett megmenteni a bankokat???


hiszen csődbementek... csödbement az egész rendszer...


a saját tudatlansága, képzetlensége és kapzsisága miatt


2008-ban a sorsára kellett volna hagyni a bankrendszert!


ja hogy minden összeomlott volna???


legalább egyértelmű lett volna, hogy ki a hibás!!!

2011. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

"Csakhogy addig külön laksz, ami nagyon nem mindegy."


Azért egy normális és jó családban a nagyszülő elég sokat tud segíteni a gyereknevelésben. Nem mondom: nagy ház kell. De gazdaságossági szempontból nagyon jó, ha pl nyáron nem kell aggódni mi lesz a gyerekkel, mert ott a nagyi...

2011. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
Jól be kellett volna államosítani a bankokat 2-3 éve! Még a végén mindenki jól járt volna. És még a Csányi lopott - mai értéken - 155 milliárdja is visszakerült volna az államhoz. De hunyjuk be a szemünket afelett hogy ez a tetű más nyomorán jövőre már a 200. milliárdját is bezsebeli, szerintem is!
2011. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

"Minek kellett megmenteni a bankokat??? "


Nem tudom, esetleg a betétesek miatt?!?


Az, ha egy bank tönkremegy, az egyébként nyilván a bank hibája. Az ő saját felelőtlen hitelkihelyezése. Ha viszont egy hitelfelvevő megy tönkre, az pedig az ő hibája. Az ő saját felelőtlen hitelFELVÉTELE.


Magyarországon nem volt bankmentés, itt nem hiteleztek (annyira) felelőtlenül a bankok. Itt csak a hitelfelvevők hibáztak.

2011. jún. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gazdaságossági meg nyári szünet szempontból jó a nagyszülővel lakás, de talán tájékozódj a környezetedben, hány meny szenved a "normális és jó" családi légkörben? Ja, erről is ők tehetnek. Nem elég, hogy felelőtlen, kapzsi, stb, még összeférhetetlen is mindenki, aki önálló életet akar. Tudod mit, legyen igazad.
2011. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"Magyarországon nem volt bankmentés, itt nem hiteleztek (annyira) felelőtlenül a bankok. Itt csak a hitelfelvevők hibáztak"


2008 EU IMF csomag???


CHF, japán jen alapú hitelek???


és még a stratégia csőd intézménye is ismeretlen...


az USÁ-ban egyszerűen visszaküldik a lakáskulcsot a banknak azzal a megjegyzéssel, hogy az adós a maga részéről KISZÁLLT a buliból


AZ INGATLANRA NEM TART IGÉNYT


vigye a bank


legyen vele boldog!!!


csináljon vele azt amit akar...


én innentől kezdve véget ért a hitelviszony...


és a banknak nincs semmilyen további követelése az ügyfél felé


övé a lakás legyen vele boldog!!!

2011. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

"Magyarországon nem volt bankmentés, itt nem hiteleztek (annyira) felelőtlenül a bankok. Itt csak a hitelfelvevők hibáztak"


egyébként meg az egész világ egy ménkű nagy bankmentés


napról-napra szórakoztatóbbá válik ez a történet:))))


most éppen a görögök kapcsán próbálnak megmenteni néhány transznacionális megabankot

2011. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"Jól be kellett volna államosítani a bankokat 2-3 éve! Még a végén mindenki jól járt volna"


ki kell ábrándítanom téged ez egy kvázi-állami rendszer (jegybank, fedzet nélküli törvényes fizetőeszköz, állami garanciák, több tízezer oldal szabályozás, stb.)


semmi köze sincsen a valódi piacgazdasághoz...

2011. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Mostanában nem mernék hitelt felvenni, bár biztos, de szerény jövedelmem van. Inkább spórolok, ha valami drágább holmit szeretnék. Valaha azonban viszonylag gyakran vettem fel személyi hitelt, mert kevés volt a kamat. Arra vigyáztam, hogy legalább annyi pénzem legyen tartalékban, amennyi hitelt felvettem. Így sohasem volt gond a visszafizetéssel. Az is megesett, hogy a felvett hitelt bankban helyeztem el és fülyülve törlesztettem.
2011. jún. 27. 16:20
 30/38 A kérdező kommentje:
A 22.46-osnak tökéletesen igaza van! Mi a hernyónak ennyi bank? Amig három volt, rendben mentek a dogok. De idejött huszonöt azért, hogy megtollasodjanak a hitelre rászedhető emberek által.
2011. jún. 27. 16:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!