Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valakinek még rajtam...

Van valakinek még rajtam kívül rossz tapasztalata a Merkantil Bank negyed évre számított kamat és árfolyam különbözetével autó finanszírozás esetén? Én az egészet nem értem hogy számolják ki.

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom, de sokat hallottam már róla. Jót még senkitől. Negyed évente számolni kell náluk sajnos egy havi törlesztőrészletnyi árfolyam különbözettel. Sajnos nem tudsz vele mit tenni. Megnézik a referencia árfolyamot, ami akkor volt amikor folyósították a hiteledet, a normál törlesztőd ezzel van számolva. Megnézik, hogy a 3 hónapban hogy alakult az árfolyam és a különbözetet fizettetik ki negyed évente egy újabb csekken.
2009. márc. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem van sajnos. a havi törlesztőn túl nem tudom milyen meggondolásból folyton csekkeket küldtek kamatkülönbözetről, ez ritkán pár ezer forintos tétel volt, de nem egyszer 30-40 ezres csekk is jött. nem indokolták hogy jött ki, csak küldték, hogy be kell fizetni. aztán mikor fenyegetőzni kezdtek, hogy flmondják a szerződést nem is értettem miről beszélnek, mert csekkre pontosan meg voltak a befizetéseim, sőt több is, akkor derült ki, hogy több esetben is amire én azt hittem, hogy törlesztő csekk, az kamatkülönbözet volt. eladtuk az autót és befejeztük velük. átláthatatlan és megtévesztő.
2009. márc. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!