Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki tud olyan bankot aki...

Valaki tud olyan bankot aki bár listára is kapott lakás hitelt?

Figyelt kérdés

Albérletben élünk már évek óta,szeretnénk egy lakást venni de sajna egy régi autó hitel végett bár listára került a párom.Én gyesen vagyok így a hitelt én nem kapnám meg.

Másik ingatlan fedezet lenne lenne még pluszba .ha valaki járt így és kapott hitelt légyszi válaszoljon.köszönöm

aki oltogató megjegyést akar írni az kíméljen.


2011. júl. 1. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ad egyik bank sem.

Sőt hiába van még egy ingatlanfedezet önerő nélkül sem adnak.

2011. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A BÁR-nak az a "lényege", hogy aki rajta van, az ne kapjon semelyik banktól sem hitelt, ezért hozták létre. Ebből logikusan következik a kérdésedre a válasz: nem.


U.i.: Vannak hirdetések, amikben az áll, hogy ilyen-olyan pénzügyi szervezetek, emberek adnak BÁR-listásoknak is kölcsönt, EZEK MIND CSALÁSOK! Vagy uzsorások vagy ún. "fogyasztói csoportok" állnak a háttérben: ezek olyan csoportok, hogy elhitetik veled, hogy kapsz hitelt, és el is kell kezdened fizetni a törlesztőt, de magát a hitelösszeget csak akkor kapod meg, ha kisorsolnak (vagyis jó eséllyel soha napján).

Továbbá vannak olyan hirdetések is, hogy külföldi (osztrák, szlovák stb.) hitelt intéznek BÁR-osoknak is. Ezek is csalók, mert azt csinálják, hogy előre beszednek 30-40ezer "közvetítői díjat", majd szimplán eltűnnek és semmilyen hitelt sem kapsz.

2011. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ebben a fogysztói csoportban én sem hiszek már....ráfázott a család egyszer.

köszi a válaszokat!

2011. júl. 1. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
ha aktív báros, akkor bank nem ad hitelt. Ha passzív báros, akkor van bank, aki ad hitelt, de vizsgálja, hogy anno miért és mennyi ideig volt aktív státuszban.
2011. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!