Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1 hónapja felkerültem BAR...

1 hónapja felkerültem BAR listára mert nem fizettem az OTP nél felvett személyi kölcsönömet. Hol adnak BAR listásnak hitelt fedezet nélkül? 300. 000-500. 000ft-ra lenne szükségem!

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 00:12
 1/7 tetro ***** válasza:
100%
szerintem ha már BAR listán vagy, akkor nem feltétlenül kellene még több hitelt felvenned
2011. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Remélem sehol nem kapsz! Ilyen embereket vazze! Még ki se fizette egyiket, már a másikon jár az esze! Kerülj ki az adósságspirálból!
2011. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehol. Hogyan fizetnéd az új hitelt, ha a régit sem tudtad fizetni?
2011. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mikor felvettem a hitelt,nagyon jól kerestem.történt egy munkahelyi baleset,ami miatt 3 hónapig táppénzen voltam.mikor visszamentem,rá 2 hónapra kirúgtak.ezért nem tudtam fizetni a törlesztést.
2011. okt. 10. 12:05
 5/7 tetro ***** válasza:
ezt értem, csak ha már azt sem tudod kifizetni, akkor a következő honnan fogod tudni?
2011. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha benne vagy a KHR-ben még fedezettel se nagyon fogysz hitelt kapni. Esetleg valami horribilis kamatú személyi kölcsönt, de banktól azt se.
2011. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom miért kell ennyire utálatosnak lenni azzal aki bajba került!Azt hiszem nagyon sokan vannak úgy sajnos már,hogy akármilyen hitelt vettek fel azt nem tudják fizetni!A statisztikát kellene megnézni!Lehet,hogy Neked jól megy az életed és nincs szükséged hitelre,de azért a másikat nem kellene lenézned!Amúgy van megoldás,de amikor már én is 100%-an tudom akkor privátban megírom.A lényeg,hogy kereseti kimutatásod legyen.Üdv:Ildi
2011. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!