Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha felmondott jelzáloghitel...

Ha felmondott jelzáloghitel miatt végrehajtót küldenek akkor elöre szólnak vagy meglepetésszerüen ideállit?

Figyelt kérdés
Megoldás ha kiköltözöm addigra és üresen hagyom a házat nekik?
2011. júl. 6. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha te adnád el a házat, mert ha árverezik,akkor lehet, hogy nem jön vissza a teljes összeg. és akkor még az árverezés után is tartozni fogsz. És behajtják.
2011. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel hogy eleve nagyobb a házon már a tartozás hiába volt fizetve évekig és csak 4hónapig nem.maximum áron alul tudom eladni.Arra meg a bank is képes.
2011. júl. 6. 20:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Te eladod áron alul, a bank pedig még annak is a feléért.

Árverésen nem szarakodnak. Hidd el, hogy kn 30%-kal jobban jársz ha te adod el.

2011. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazábol arra is gondoltam hogy édesanyám amerikában él joideje és kimennék énis mivel ott nem tehetnek velem semmit.Probáltam egyezkednia bankkal erre az volt hogy egy évig fizessek probaképp 180ezret havonta és akkor talán elkezdhetem elölröl a szerzödést!
2011. júl. 6. 20:23
 5/11 tetro ***** válasza:
ez nem így van. a bank a feléért fogja értékesíteni, mint te tudnád. de legalábbis jóval kevesebbért. és ha az összeg amit ők beszednek, nem fedezi a hitelt, akkor továbbra is tartozni fogsz nekik, de már ház sem lesz.
2011. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetro ***** válasza:
még milyen hitel az, amit havi 180nal lehetne törleszteni?
2011. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a 180ezer durva havonta föleg ilyen próba cimszóval.CHF alapu természetesen és nem engedik átváltani maga a ház jelenleg ér 6-7milliót és a tartozás 12 rá.
2011. júl. 6. 20:29
 8/11 A kérdező kommentje:
meg igazábol azt sem szeretném ha meglepetésszerüen rámtörnének bár ezt nem tudom hogy megy de ha elöre tudnám hogy kijönnek akkor az árult ház üres lenne!
2011. júl. 6. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ingatlanárverés nevében is benne van az ÁRVERÉS szó, tehát az árverés előtt végrehajtói értékbecslés, majd árverési kitűzés szükséges. "Rádtörni" nem fogják az ajtót, hogy márpedig most azonnal árverezik az ingatlant...
2011. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetro ***** válasza:
azt mondjuk nem értem, ha hat milliót ér a ház, akkor hogy lehet 12millió a hitel. mennyit vettél fel? 10 milliót?
2011. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!