Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kb.3 éve nyitottam lakossági...

Kb.3 éve nyitottam lakossági folyószámlát az otp-nél de még nem érkezett rá egyszer sem pénz. Elképzelhető hogy mínuszban vagyok és amint érkezik rá fizetés levonnak belőle? Ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés
Számlavezetési díjat akkor is kell fizetni ha nem érkezik a kártyára semmi?
2011. júl. 22. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, számlavezetési díj akkor is van. Nem tudom milyen számlát nyitottál, a mértéke attól függ. Nekem volt havi 1290.- -ért, a mostani 400.-
2011. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont fél évvel ezelőtt nyitottam az OTP- nél lakossági folyószámlát. Ez idő alatt egyszer sem került rá pénz. A múlthéten kaptam egy levelet, hogy fizessem be a tartozást: 3306 Ft.- ot. Felhívják a figyelmemet, nem fizetés során a a kamatteher folyamatosan nő! Bementem és mondtam, hogy szüntessék meg a számlámat. Kártyát leadtam, tartozás egy részét a helyszínen kifizettem: 2120 Ft.- ot. Maradt még - 1186 Ft. amit külön csekken kell majd befizetnem. Ebben az esetben mivel, hogy végleg lemondok az egészről plusz pénzt kérnek. Tartozás kiegyenlítése, ügyintézési díjjal együtt több mint 4000 Ft.- ba kerül.


100000% hogy minuszban vagy! Igen lefogják vonni. de az is lehet, hogy az OTP felbontotta veled a szerződést! 3 év felhalmozott tartozás. kamatokkal együtt nem kis összeg!!!

De vigyázz! Mert ha nem rendezed a tartozást akkor jönnek a behajtók.

Kellett volna kapnod egy levelet erről. Már 6 hónap után, nem érkezett rá pénz!

Levonják a számlavezetési díjat, minden hónapban. Több

10.000 Ft. minuszban lehetsz.

2011. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos minusz.
2011. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rám behajtókat küldtek, mert 6 hónapig nem jött pénz a számlámra, és így lett 9000Ft tartozásom. !!! Azonnal válts bankot!
2011. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!