Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudom hozzárendelni a...

Hogy tudom hozzárendelni a MasterCard kártyámat a PayPal számlámhoh?

Figyelt kérdés

Nem tudom hozzárendelni a MasterCard kártyámat a PayPal számlámhoz mert amikor kitöltöm a bankkártya adatait és elküldöm ezt írja ki:

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.


2011. júl. 25. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
contact your credit card issuer's customer service department
2011. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-.-
2011. júl. 25. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Van rajta pénz? Mert a paypal amikor regisztrálsz úgy fogja beazonosítani a kártyát hogy levon róla 400 forintot asszem, és ha azt nem tudja szerintem akkor írja ezt ki. Vagy nem is érted hogy mit jelent a szöveg? Vagy csak arra vagy kíváncsi hogy mi a teendő?
2011. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
arra vagyok kiváncsi h mi a teedndő:D ezt a 400 ft-os dolgot olvastam megpróbálom akkor úgy h utalok rá:) annyimég h otp junior kártyám van az számít valamit?
2011. júl. 26. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Az mindegy.
2011. júl. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát jah akkor próbáld meg úgy hogy legyen rajta pénz, ha nem sikerül úgy se akkor tényleg nincs más hátra mint bevadulni az otp-be és az asztalra csapni.
2011. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!