Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2 MILLIOS supershop kártya...

2 MILLIOS supershop kártya van nekem amit el akarok adni! Hogy tudom eszt elintezni?

Figyelt kérdés
a pontokat nyertem ! de el akarom adni ! lehet ?
2011. júl. 26. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mennyiért adnád el?
2011. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1.8 millio meg felel !
2011. júl. 26. 21:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért nem vásárolod le? Ingyen pénz!

Én adok érte 100 ezret.

2011. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem penz kel ! benzin,spar,OBI ,,,stb nem erdekel
2011. júl. 26. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:
1.8ért senki nem fogja megvenni. Szerintem úgy 1.5-ért már reális lenne, de aki meg ennyit kifizet érte, annak nem gond az a 500ezer sem
2011. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Kamu kérdés. Jól becsapnád a vevőt, mert kötve hiszem, hogy van rajta annyi. És leütve elvennéd tőle az odavitt pénzt, mint a TV-ben a híradóban az autóvásárlásos.
2011. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

nekem penz kel ! benzin,spar,OBI ,,,stb nem erdekel"


Nem jársz boltba, és nincs házad, autód, amit tankolsz, hogy ezek nem érdekelnek? Akkor meg mi a francra kell a pénz? Nem fogadják el a kocsmában a supershopot? :)

2011. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, ezeket a kártyákat csak a tulajdonos használhatja, és nyílván Ő is költheti el az összeget ami a kártyán szerepel. Mi a garancia arra, hogy ha pl. valaki kifizeti neked a kialkudott összeget, 1. letudja vásárolni 2. hogy nem jelented pl. be, hogy ellopták a kártyát, és tiltás. Majd igényelsz egy új kártyát…

Akinek van 1,5M készpénze, ez nem fogja egy gagyi shop kártyán tartani…

Szerintem nyugodtan elfelejtheted, hogy bárki is fizet érte…

Ha már ennyire pénzé szeretnéd tenni, vásárolj rajta valami értelmeset, olyat amire van kereslet, és add el… Mi tudom én… praktikerbe fűnyírót, motorkerékpárt, szerszámokat stb…

2011. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 2 millió pontos Supershop kártya eladásaval lesz azért néhány gondod. Eleve bizonyítani kell hogy valóban ennyi pont van rajta, ehhez egy Spar blokk édeskevés.. Minimum egy hivatalos papír a Supershop-tól, mint a kártya kibocsájtója és tulajdonosától. De aztán meg jön az a probléma, hogy egy ilyen nyeremény játékon az apróbetűs rész.." ...a nyeremény pénzre nem váltható.." és ez erre a pontos kártyára fokozottan igaz. Másrészt, ember nem ad neked 1,5 millió forintot...de 100 ezret sem. Hisz a kártyát csak használod, de nem te vagy a tulajdonos.. ( lásd Supershop felhasználási feltételek )
2011. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"a nyeremény pénzre nem váltható" - ezt a részt úgy kell értelmezni, hogy a cég nem fog adni neked pénzt a nyeremény helyett, de utána már eladhatod a nyereményt, ha csak nem szabályozza a szerződés máshogy. (tipikusan autó nyeremények esetén szokott lenni 1 év moratórium, de utána eladható.)
2011. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!