Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mi a véleménye az OTP...

Zs0ltii kérdése:

Kinek mi a véleménye az OTP Optimáról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én amúgy nagyon rühellem az OTP-t, de szerintem az Optima a legjobb kötvény alap az országban, csak ajánlani tudom. Pl. Ersténél hasonlók sokkal rosszabbul teljesítenek.
2011. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, még mielőtt dicshimnuszt zengenék róla, annyit még megjegyzek, hogy a kötvényalapok sem mentesek a kockázattól, mint látható az Optima is visszaesett, stagnált a válság alatt, de ezt utána be is hozta azóta. Viszont nyilván, aki a válság mélyén akarta kiszedni a pénzét belőle, az megszívta. Ezért nyilván a változó kamatú, jegybanki alapkamathoz igazított bankbetét vagy takarékszámla biztonságosabb, ugyanakkor hosszútávon az Optima jobb hozamot ad ezeknél.
2011. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, jó, de vannak nála jobbak is. Haszon Magazin mindig közzéteszi a best of listát alap típusonként.
2011. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tegnap 20:59:

Speciel házon belül pl. a Maxima is jobban teljesített, csakhogy itt nem csak az elmúlt időszak hozama a lényeges szempont, hanem a biztonság is. Az Optima pedig nagyon sok ideje működik biztonságos, viszonylag kiszámítható hozammal(kivéve a válság idején, de a kockázatosabb alapok akkor jóval nagyobb mínuszba mentek).

2011. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Igazából én vagy 3 évre szeretném a pénzem befektetni ezért is gondolkodtam az Optimán.
2011. júl. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!