Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esélyünk hitelre így?

Van esélyünk hitelre így?

Figyelt kérdés
94.000 a bejelentettem, a párom gyesen van, de adóstársnak van egy személy aki segít 74.000-res bejelentéssel. 3 millió az összeg amennyiért a házat vennénk, gondolom erre menne a jelzálog. Önerő nincs... Másik házat is kell jelzálogoztatni? Melyik banknál lenne így nagyobb az esély?
2011. júl. 31. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bocsi de ugy tudom lakásvásárláshoz kell önerő.
2011. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne. Önerő kell, viszont én biztos nem vállalnám be ilyen kereset mellett. Persze ezt ti tudjátok, de egyenlő egy öngyilkossággal. Ne hogy az legyen, hogy egy idő után a házat el viszi a bank, amit meg befizetettek az meg megtartja, és se pénz se ház.
2011. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Törvényileg kötelező az önerő már január óta. Talán 30% körül, ha jól dereng.
2011. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
törvényileg... Akkor biztos ki lehet kerülni is. Igaz hogy hivatalosan 94 a bejelentésem de 210 a fizetésem csakhát a banknak az számit amiröl papírom van. A házat meg csak úgy tudja elvinni ha nem fizetek. Jól tudom?!
2011. aug. 1. 05:21
 5/16 anonim ***** válasza:
A házat a banknak esze ágában nincs elvenni amíg fizetsz :) Hiszen ezért adta a hitelt, a házzal csak a nyűg van.
2011. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval ezzel baj nem lesz, már csak meg kell kapni és mindenek előtt találni egy bankot jó lehetőséggel. Na és persze olyat ami tud adni önerő nélkül is mivel időm nincs rá hogy félre tegyek, sürgős sajnos a házvásárlás, most anyuékkal lakunk és már nagyon nem jó a helyzet, mondhatni el lettünk zavarva a feleségemmel és a gyerekünkkel, muszáj menni!
2011. aug. 1. 08:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Olyan Bankot nem fogsz találni, aki ad neked önerő nélkül lakáshitelt. Mint mondtam ez törvényileg szabályozott. Maximum valami kiskaput (vagy csalást) tudsz kitalálni.
2011. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na majd lesz vhogy vagy hát attól függ ha 2-300 ezer (inkább 2)elég lenne arra lenne esély hogy mire az elbírálás meg van összegyűlik, de gondolom ez kevés! Nem igaz?
2011. aug. 1. 10:54
 9/16 anonim ***** válasza:
30% körüli önerőben gondolkozz.
2011. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
900000?? Na hát az ki van zárva, hát ezért kell hitelt felvennem mert nincs pénzem... Na jó majd délután kiderül! Nem is idegesítem magam.
2011. aug. 1. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!