Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha takarékszövetkezetből...

Ha takarékszövetkezetből szeretnék pénzt kivenni mindegy hogy melyik kirendeltségbe megyek?

Figyelt kérdés
Rakamaz és vidéke takarékszövetkezetnél van egy számlám,szeretnék pénzt kivenni,a megyében több helyen van fiók és ugye pénztár is.Eddig egyszer vettem ki egy nagyobb összeget,akkor oda mentem ahol nyitották anno a szüleim,viszont költözés miatt a Nyíregyházán lévő fiók közelebb van,ott is kifizetik az összeget?
2011. szept. 7. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Hát tudod ezt kb. csak a Rakamaz és vidéke takarékszövetkezetnél tudják megmondani.

Nekem volt anno a Göncz és Vidékénél számlám, és azok pár havonta át írták a szabályokat. A másik hogy aki takarék szövetkezetben tartja a pénzért, az általában öreg vagy szimplán a megszokások embere (ugyan abba a fiókba jár mindig). Tehát nem tartom valószínűnek hogy itt erre kérdésere választ kapsz.

Viszont egyre vigyázz, bármilyen költségen akarnak felszámolni arról kérd a tájékoztatott!

2011. szept. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem.köszönöm a választ:)reggel felhívom őket!
2011. szept. 7. 00:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt takszövnél számlám, mindig abba a fiókba mentem, amelyik épp útba esett, hiszen ez is csak egy számla. De mostanra valszeg már fel is hívtad őket:)
2011. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,és ki is vettem a pénzt:) tudtam menni más fiókba is:)
2011. szept. 7. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Az jó. ;) Csak tudj is többet vissza tenni. ;)

De számla számla.

Anyának még az OTP-nél is volt számlája amit csak adott fiókban szolgáltak ki. (Igaz az a lekötés miatt volt.)

2011. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!