Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért von le az otp 38 ft...

Miért von le az otp 38 ft tranzakciós díjat ha pénzt utalnak a számlámra másik bankból vagy takarékszövetkezetből. Mi ez a díj és milyen esetekben kerül levonásra?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Jobb kérdést mondok: miért vag yOTP-s??? Ha az vagy, miért csodálkozol?

Egyszer ha van 5 perced, vesd össze a díjakat, jutalékokat BÁRMYELIK MÁSIK bankéval és döbbenj meg...

2010. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert az OTP egy KÖCSÖG!

Amúgy azért, mert pénzmozgás történt a számládon, és ez bizony NÁLUK kemény pénzekbe kerül :-(((

Keress másik bankot!!!!

2010. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez az összes banknál így van. Mindig mindenért levonnak pénzt. Örülj neki, hogy csak ennyit. Én átutaltam egy másik banknál az egyik számlámról a másikra nagybb összeget és kapásból 10eFt-ot levontak átutalási jutalék címen.

A bankok ebből élnek és ebből lesz milliárdos hasznuk.

2010. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és az előbbi példa nem OTP-nél történt, hanem másik banknál. Úgyhogy máshol sincs nagy különbség.
2010. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Hatalmas különbségek vannak. Ha én utalok, az nekem ingyenes. Saját számlák között és más bankhoz történő utalás esetén is.

Az OTP a legdrágább bank, egyszerűen hihetetlen, hogy vannak emberek, akik hajlandóak kifizetni azokat a díjakat!

Mindenféleképpen válts bankot, nézz körül az interneten, meg fog térülni a fáradozásod!

2010. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek megtalálni mindenkinek a neki legmegfelelőbb bankszámlacsomagot, ha ír egy levelet nekem. (Mire használod a kártyát és mennyiszer,internetes-telefonos ügyintézés, átutalások, stb.)
2010. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nálam az volt a gond hogy nekem utaltak és akkor vont le, aznapi dátummal volt 3 utalásegy intereurópa bank egy Erste meg egy takarékszövetkezet és gondolom az otp valamelyiket nem szereti.
2010. jan. 21. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!